Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Game of Thrones: Seven Kingdoms si zahrajete i v prohlížeči

Jakub Bilko

Jakub Bilko

7. 7. 2012

Game of Thrones: Seven KingdomsSeriálový hit poslední doby Hra o trůny, adaptace knižního bestselleru George R. R. Martina, se znovu dočká herního zpracování. Online vývojáři z Bigpointu o nové free-to-play prohlížečové hře odhalili několik informací, včetně prvních screenshotů.[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/game-of-thrones-seven-kingdoms/]

Ačkoli je televizní série vysílaná na HBO zárukou kvalitního pokoukání, nedá se říct, že by dvojice doposud vydaných her na motivy populární značky sklidila sebemenší úspěch. GoT: Seven Kingdoms vzniká ve spolupráci studií Bigpoint a Artplant a slibuje hráčům prožít epické momenty série.

Čtěte také: RECENZE: Hru Game of Thrones vystihují vulgární vtípky a odporný vizuál

Dějově se hráč podívá do Západozemí (Westeros). Kromě tradičních PvP soubojů, jež budou ve hře probíhat v rámci jednotlivých spojenectví, do kterých se hráči budou přidávat, dojde také k obléhání měst a své místo ve hře nalezne i politika. Příběhově hra vychází ze seriálové předlohy, takže by vám některé momenty měly přijít povědomé.

Od 12. do 15. července se v San Diegu koná Comic-Con, kde vývojáři odhalí první trailer, jenž by měl zachytit trochu ze samotného hraní.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Game of Thrones: Seven Kingdoms si zahrajete i v prohlížeči

Hide picture