Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Max Payne 3 bude rozšířen DLC balíčkem s novými mapami i zbraněmi

Jan Perlík

Jan Perlík

4. 10. 2012

Rockstar Games stojící za pokračováním série Max Payne s pořadovým číslem 3 potěšili hráče novými informacemi o DLC balíčku. Součástí jsou multiplayerové mapy a nové zbraně.

FOTO: Max Payne 3 - úvodní foto DLC

Nové zbraně a předměty vnesou do hry více akce                                             Zdroj: Rockstar

Nové DLC obsahuje celkově čtyři nové multiplayerové mapy spolu s řadou nových zbraní a předmětů. Jako bonus je přidán avatar frakce Filhos de Ogum.

První dvě mapy nesoucí název The Club Moderno a Estádio Do Galatians slibují inteznivní akci v nočním klubu a na stadionu. Dalšími mapami jsou The O Palácio Strip Club a Favela Heights představující velmi podrobné území Favela, čtvrť města zamořená gangy.

Čtěte také: VIDEO: Medal of Honor: Warfighter láká předplatitele novým akčním trailerem

Mezi zbraněmi se objevuje nově M24 Sniper Rifle a IA2 jako útočná puška. U předmětů se hráči mohou těšit na Explosive Burst, pomocí kterého nastraží po prostředí výbušné pasti. Dále Bomb Suit, který se využívá pro ochranu proti ničivé síle bomby. A nakonec Mask zpomalující čas obživy nepřátel.

Negotiation Map Pack DLC bude k dispozici za 9,99 dolarů, což je přibližně 194 Kč. Majitelé Rockstar passu získávají DLC balíček zdarma. Přesné datum, kdy si balíček hráči budou moci opatřit, není známo, má ovšem vyjít koncem podzimu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Max Payne 3 bude rozšířen DLC balíčkem s novými mapami i zbraněmi

Hide picture