Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Nicolas Cage je prý skutečný upír! Existuje i usvědčující fotografie

Jan Chalupa

Jan Chalupa

23. 9. 2011

FOTO: Nicolas Cage jako upírAmerický herec Nicolas Cage byl prohlášen za upíra. Na serveru eBay se objevil inzerát prodávající fotku muže z roku 1870, který vypadá prakticky stejně jako slavná filmová hvězda. Jde o podvrh, nebo nám Cage něco úzkostlivě tají?

FOTO: Nicolas Cage jako upír

Fotografie, na které je prý Nicolas Cage v roce 1870. Je skutečně autentická?, Zdroj: eBay

Prodávající fotky – jistý Jack Mord – tvrdí, že se jedná o autentickou fotku z daného roku, což prý dokazuje, že Nicolas Cage je nestárnoucí upír. „Osobně věřím, že je to on. Je něco jako chodící mrtvola, něco jako nemrtvý. Každých cca 75 let se pak převtělí do někoho jiného,“ tvrdí prodejce fotografie. Za fotku by si neváhal nechat zaplatit od potenciálního kupce 1 milion dolarů.

Po zveřejnění fotky se okamžitě rozpoutala na zmíněném serveru diskuse o pravosti snímku. Někteří se vyjádřili zcela jasně: “Kámo, asi moc kouříš trávu!” zněla jedna z mnoha reakcí. Jiní ale vzali věc zcela vážně. Jeden z komentujících například upozornil na fakt, že herec v posledních letech vypadá stále hůře – což podle něj znamená, že nepije tolik krve, kolik by skutečně potřeboval.

FOTO: Hon-na-čarodějnice-1

Takhle vypadá Nicolas Cage ve filmovém reálu. Opravdu si někdo myslel, že je to jen člověk?, Zdroj: distributor filmu

Každopádně fotka byla nakonec ze serveru stažena. Šlo pravděpodobně o pouhý vtip, ale kdo by si rád snadno nevydělal milion dolarů, že?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Nicolas Cage je prý skutečný upír! Existuje i usvědčující fotografie

Hide picture