Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Podívejte se na trojici fotek k blížícímu se sci-fi Ender’s Game

Jan Neuman

Jan Neuman

27. 2. 2013

Enders-Game-lunchRežisér Ender’s Game Gavin Hood zveřejnil fotky ze svého filmu o sci-fi Harry Potterovi. Ovšem ne z Bradavic, ale z Vojenské školy.

Vybraní šťastlivci jsou rozřazováni mezi Krysy, Brejlovce, Salamandry, nebo Draky, Zdroj: Summit Entertainment

Vybraní šťastlivci jsou rozřazováni mezi Krysy, Brejlovce, Salamandry, nebo Draky. Zdroj: Summit Entertainment

Jako první zde máme obrázek loga všech „armád“: Krysí armáda, Brejlovčí armáda, Salamandří armáda a Dračí armáda. V Bojové škole, kam Ender chodí trénovat (on patří k Salamandrům), se cvičí budoucí mladé naděje celé Země. Ender’s Game je točen podle knihy, a to až teprve teď, přesto, že byla napsána dříve než třeba Harry Potter, či Hunger Games.

Dále zde máme obrázek Salamandří armády na obědě, včetně Asy Butterfielda jako Endera (vpředu vpravo). Ve skutečnosti by to mohla být zákulisní fotografie, jak mají herci obědovou pauzu, ale pravděpodobnější je, že je to scéna z filmu.

I budoucí naděje země musí jíst, Zdroj: Summit Entertainment

I budoucí naděje země musí jíst. Zdroj: Summit Entertainment

V blízké budoucnosti nepřátelská mimozemská rasa Formicsové napadne Zemi. Kdyby nebylo legendárního komandéra Mazera Rackhama, jehož hraje Ben Kingsley, všichni by byli ztraceni. Jako příprava pro příští útok, vysoce vážený plukovník Graff, kterého ztvární Harrison Ford, a Mezinárodní vojenská akademie trénují pouze ty nejlepší mladé děti, aby našli dalšího budoucího Mazera. Ender Wiggin, jak zní jeho celé jméno, je plachý, ale strategicky geniální chlapec, který se díky tomu připojí ke světové elitě.

Harrison Ford se opět vrací na stříbrné plátno, Zdroj: Entertainment Weekly

Harrison Ford se opět vrací na stříbrné plátno. Zdroj: Entertainment Weekly

Při příchodu do Bojové školy, Ender rychle a snadno ovládá stále obtížnější válečné hry, zlepšuje se, aby získal respekt svých vrstevníků. Ender je brzy plukovníkem Graffem označen za velkou naději armády a povýšen do Důstojnické školy. Když tam dorazí, je cvičen samotným Mezerem Rackhamem a připravuje se na to, že jednou možná povede vojáky do epické bitvy, která bude určovat budoucnost Země a celé lidské rasy.

Ender’s Game se připravuje k vydání 25. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Podívejte se na trojici fotek k blížícímu se sci-fi Ender’s Game

Hide picture