Menu
FANZINE.cz
Technologie

FOTO: Šílená klávesnice pro bohaté hráče se jmenuje Mad Catz Strike 7

Zdeněk Král

Zdeněk Král

30. 9. 2012

Některé herní klávesnice jsou drsně vyhlížející, některé ryze praktické. Pak je tu Strike, který by se hodil na stůl i v kosmické lodi.

Víc herně snad ani klávesnice vypadat nemůže Zdroj: Mad Catzs

I když si ale můžeme dělat legraci z kruťácky tečkovaného názvu S.T.R.I.K.E. 7, ve skutečnosti je klávesnice opravdu pozoruhodná.

Dotykový displej umožňuje kontrolovat nastavení klávesnice včetně podsvícení a maker, spouštět aplikace, upravovat hlasitost, ovládat TeamSpeak apod.

Nepřehlédněte: Posviťte si na stole Darth Vaderem. Vidět potřebuje i temná strana Síly

Klávesnice samotná samozřejmě obsahuje spoustu programovatelných tlačítek, několik z nich je velmi netradičně (ale zdá se, že inteligentně) umístěno mezi numerickým blokem a hlavní klávesnicí.

Numerický blok i displej se navíc dají odpojit, takže si můžete rozložení uspořádat podle svého herního gusta. Vyměnitelné šipky a klávesy WASD jsou u špičkových herních klávesnic standardem, nicméně potěší.

Nepřehlédněte: Budík ve tvaru bomby vás zaručeně probere. Můžete ho ale včas odjistit

Proč tedy drsňácká klávesnice neleží na každém hráčově stole? Stojí $299, tedy přibližně 6.000 Kč, což je poněkud extrémní. Rozhodně je ale zajímavá a některé její vymoženosti bychom určitě ocenili i u levnějších kousků.

[album:https://www.fanzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/mad-catzs-klavesnice/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Šílená klávesnice pro bohaté hráče se jmenuje Mad Catz Strike 7

Hide picture