Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Wolverine se ukazuje na novém snímku ve slušivém outfitu

Jan Neuman

Jan Neuman

6. 2. 2013

wolverine perexNa nové fotce Wolverine ukazuje nejen své adamantiové drápy, ale také parádní sako. Tento zážitek je umocněn tím více, že byly odtajněny některé věci týkající se děje jeho nového filmu.

I vyfešákovaný Wolverine dokáže být nebezpečný Zdroj: Twentieth Century Fox

I vyfešákovaný Wolverine dokáže být nebezpečný. Zdroj: Twentieth Century Fox

„Umístili jsme Logana do velice izolovaného státu, kde si ho vybere mladá asijská dívka z důvodu, kterému úplně nerozumí. Požádá ho, jestli by ji nenásledoval do Japonska, kde se chce znovu setkat s někým ze své minulosti,“ pověděl k filmu producent Hutch Parker.

„Zjistí, že je to někdo, kdo s ním strávil nějaký čas ve vězení v Nagasaki. Poté, co zjišťuje, že tenhle muž je na smrtelné posteli, rozhodne se mu dát poslední dárek, aby mu poděkoval,“ dodává dále producent.

„Ale tento dárek zatáhne Logana do velmi komplexního a velice nečekaného světa minulého i současného Japonska. Bude tedy izolován a velice daleko od něčeho, co zná a čemu rozumí. Bude to tedy velice silná zkouška jeho charakteru, jakou nikdy předtím nezažil,“ pokračuje Parker ve výčtu toho, co bude předmětem filmu. A co o filmu řekl Hugh Jackman, který se v roli Wolverina objeví již po šesté?

„Stále si nemyslím, že jsme viděli úplného a konečného Wolverina. Čím déle tuto postavu hraji, tím větší mám touhu vidět ho růst. Čím více mluvím s fanoušky a objevuji jeho svět, tím více pro mě znamená. Rozumím jeho charakteru a odkazu a necítím, že by Wolverina tento film odhalil celého, a přesně to mám v úmyslu jednou udělat.“

Tohle všechno zní velice, velice dobře, takže se těšme na 26. června, kdy bude mít film premiéru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Wolverine se ukazuje na novém snímku ve slušivém outfitu

Hide picture