Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Fotokniha je stále oblíbenější dárek. 3 důvody, pro které si ji okamžitě zamilujete

Také už se vám někdy stalo, že jste si marně lámali hlavu nad dárkem pro někoho blízkého? Došla vám inspirace a jednoduše jste nevěděli, čím dotyčnému udělat radost? Říká se, že věcným dárkem je kniha. Vy ji můžete ještě o trochu povýšit a udělat z ní něco o kousek výjimečnějšího. Tohle jsou 3 důvody, pro které si fotoknihu zamilujete prakticky okamžitě.

1. Fotokniha šetří místo

Určitě si pamatujete na doby, kdy bylo trendy nechávat si vyvolávat fotky a ty následně skládat do často doslova nacpaných fotoalb. Tento trend už je několik posledních let tak trochu v pozadí a může za to právě mnohem praktičtější fotokniha.

Fotoknihy nezabírají tolik místa, jako obsáhlá fotoalba, která s každou další fotkou získávala nejen na hmotnosti, ale také na objemu. Do fotoknihy přitom můžete přidat stejný či dokonce vyšší počet fotografií. Stačí si jen vyhrát s jejich uspořádáním.

2. Dárek, který nezklame

Každému se někdy stalo, že nevěděl, jaký dárek pořídit. Hlavou nám v takovou chvíli běhají otázky typu, co když se netrefím do vkusu? Co když pořídím dalšího zajíce v pytli? Co když můj dárek skončí na dně šuplíku?

S fotoknihou se něčeho podobného rozhodně obávat nemusíte. Je to vděčný dárek, se kterým nikoho nemůžete zklamat. Fotky přece milujeme všichni, protože nám připomínají prožité chvíle, které už se nikdy nevrátí a byla by škoda na ně zapomenout.

3. Pozornost, která je stále na očích

Stále větší pozornosti a popularitě se ale netěší jen fotoknihy, ale také fotokalendáře. I ty spadají mezi dárky, které udělají radost snad úplně každému. Navíc si tímto dárkem pojistíte, že ho daná osoba bude mít na očích každý den a neustále si tak bude připomínat i toho, kdo mu dárek věnoval – tedy vás.

Fotokalendáře, stejně jako fotoknihy, můžete přizpůsobit svému vkusu i vkusu člověka, pro kterého jej vyrábíte. Můžete si vybrat mezi stolní variantou a variantou určenou k zavěšení. Vy rozhodujete o rozmístění fotografií i o tom, jestli je doplníte textem nebo třeba přáním k svátku nebo narozeninám.

Fotokalendář i fotokniha jsou dárky, které sází na jistotu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotokniha je stále oblíbenější dárek. 3 důvody, pro které si ji okamžitě zamilujete

Hide picture