Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Franco asi nebude v pokračování Zrození Planety opic. Kvůli režisérovi

Redakce

Redakce

18. 12. 2012

FOTO: Freida Pinto a James Franco ve Zrození Planety opicSci-fi thriller Zrození Planety opic si vysloužil skvělé ohlasy i díky výbornému hereckému obsazení. Přesto se právě James Franco, který si ve snímku vystřihl jednu z hlavních rolí, v jeho pokračování nejspíš neobjeví.

FOTO: Freida Pinto a James Franco ve Zrození Planety opic

Tuto dvojici již v pokračování snímku neuvidíme. Zdroj: Bonton

Film Zrození Planety opic má na svědomí režisér Rupert Wyatt, jehož jméno nebývalo ve filmovém světě příliš známé. Jeho první úspěšný snímek, často nazývaný jako nejnovější Planeta opic, ale vše změnil. Wyatt se totiž režie ujal zručně a mezi deseti příběhy o opičí nadvládě, které ve světě vznikly během posledních 40 let, si dokázal obhájit své místo.

Přečtěte si také recenzi prvního dílu Zrození Planety opic

Nadšení diváků i kritiků a samozřejmě také výše tržeb přispěly k myšlence vzniku pokračování. Slovo dalo slovo a premiéry Dawn of the Planet of the Apes bychom se měli dočkat 23. května 2014. Místo Ruperta Wyatta usedne na režisérskou židli Matt Reeves, který má na svědomí úspěšné sci-fi Monstrum. To ale nebude jedinou změnou, James Franco, který si ve Zrození Planety opic zahrál jednu z hlavních rolí, se už v novém filmu pravděpodobně neobjeví.

Herec, kterého proslavila především role v dobrodružném dramatu 127 hodin, se k tématu dosud nevyjádřil zcela jasně a dle svých slov sám neví, jak to s jeho dalším působením v opičí sérii vlastně bude. „Nejsem si jistý, jak to bude teď, když Rupert není režisérem, myslím ale, že už se v dalším díle neobjevím,” uvedl v rozhovoru pro MTV. Na konečný verdikt si tedy budeme muset ještě počkat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Franco asi nebude v pokračování Zrození Planety opic. Kvůli režisérovi

Hide picture