Menu
FANZINE.cz
Technologie

Galaxy Nexus má problémy hned na začátku prodejů. Blbne hlasitost

Zdeněk Král

Zdeněk Král

9. 12. 2011

FOTO: Samsung Google Galaxy NexusGoogle/Samsung Galaxy Nexus bude asi skvělý telefon, navíc jako první přináší modernizovanou verzi OS Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Nicméně otravná chyba hned po uvedení na trh přidělá Googlu, Samsungu a hlavně uživatelům spoustu vrásek.

FOTO: Samsung Google Galaxy Nexus

Fanoušci nadšeně stáli fronty, teď jim zamrzá hlasitost i úsměv na rtech Zdroj: Google.com

Zatím se Galaxy Nexus prodává jen v několika evropských zemích, výsledky jsou ale velmi dobré. Na telefon se nestojí tak extrémní fronty jako na iPhony od Applu, ale řada Nexus je mezi uživateli nesmírně populární, takže prodejny praskaly ve švech.

Přečtěte si také, proč původně očekávaný iPhone 5 zklamal

Nadšení uživatelů poněkud opadlo, když začal telefon bez zjevného důvodu automaticky snižovat hlasitost na nulu. Otravné během poslechu hudby, nepraktické během hovoru a kritické, pokud spoléháte na budík. Po pádu navíc ovládání hlasitosti zamrzne.

Google i Samsung potvrdili v oficiálním prohlášení, že o chybě ví a usilovně pracují na jejím odstranění. Neodhalili však její příčinu, uživatelé a experti se tedy dohadují, jestli je softwarová, nebo hardwarová.

Galaxy Nexus by se měl v následujících dnech a týdnech rozšířit i do zbytku světa, obě společnosti si tedy budou muset s opravou otravného bugu pospíšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Galaxy Nexus má problémy hned na začátku prodejů. Blbne hlasitost

Hide picture