×
FANZINE.cz

Game Industry Academy chystá kurzy o herním vývoji. Staňte se vývojářem

Game Industry Academy nabízí kvalitní program. Zdroj: tisková zpráva

Vzdělávací projekt Game Industry Academy navazuje na knihy Game Industry. Přednášky jsou určeny hlavně pro začínající vývojáře nebo vážné zájemce o vývoj her.

Game Industry Academy nabízí kvalitní program. Zdroj: tisková zpráva

Game Industry Academy představí tři kurzy: Základy vývoje v Unity 3D, Intenzivní kurz game designu a Základy herní scenáristiky. Kurzy probíhají pod vedením zkušených vývojářů nebo herních odborníků. Potkáte se tam například s Jarkem Kolářem (2K Czech) a Jiřím Zlatohlávkem (Bohemia Interactive).

„Původní záměr projektu Game Industry byl postupně rozjet něco systematičtějšího. Začali jsme knihami, nyní chystáme trojici kurzů“, komentuje projekt Jan Jirkovský, člen sdružení České hry o.s. a organizátor aktivit pod hlavičkou Game Industry.

Game Industry má plány i do budoucna, záleží to však na ohlasu a zájmu. Mají připravené kurzy pro herní grafiky a specializované workshopy se zahraničními hosty. „Vedle rozšíření nabídky systematických kurzů pro vývojáře zvažujeme i aktivity zaměřené na laiky a hráče. Chceme zpopularizovat hry a témata kolem nich mezi širší veřejnost.“

Trojice zmíněných kurzů začíná již v březnu. Počet míst je omezen, proto by se případní zájemci měli přihlásit co nejdříve.

Přikládáme facebookové stránky, kde se dozvíte upřesňující informace a zárověň je možné se zde přihlásit:Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..