Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Game Industry Academy chystá kurzy o herním vývoji. Staňte se vývojářem

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

14. 2. 2013

Vzdělávací projekt Game Industry Academy navazuje na knihy Game Industry. Přednášky jsou určeny hlavně pro začínající vývojáře nebo vážné zájemce o vývoj her.

Game Industry Academy nabízí kvalitní program. Zdroj: tisková zpráva

Game Industry Academy nabízí kvalitní program. Zdroj: tisková zpráva

Game Industry Academy představí tři kurzy: Základy vývoje v Unity 3D, Intenzivní kurz game designu a Základy herní scenáristiky. Kurzy probíhají pod vedením zkušených vývojářů nebo herních odborníků. Potkáte se tam například s Jarkem Kolářem (2K Czech) a Jiřím Zlatohlávkem (Bohemia Interactive).

„Původní záměr projektu Game Industry byl postupně rozjet něco systematičtějšího. Začali jsme knihami, nyní chystáme trojici kurzů“, komentuje projekt Jan Jirkovský, člen sdružení České hry o.s. a organizátor aktivit pod hlavičkou Game Industry.

Game Industry má plány i do budoucna, záleží to však na ohlasu a zájmu. Mají připravené kurzy pro herní grafiky a specializované workshopy se zahraničními hosty. „Vedle rozšíření nabídky systematických kurzů pro vývojáře zvažujeme i aktivity zaměřené na laiky a hráče. Chceme zpopularizovat hry a témata kolem nich mezi širší veřejnost.“

Trojice zmíněných kurzů začíná již v březnu. Počet míst je omezen, proto by se případní zájemci měli přihlásit co nejdříve.

Přikládáme facebookové stránky, kde se dozvíte upřesňující informace a zárověň je možné se zde přihlásit:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Game Industry Academy chystá kurzy o herním vývoji. Staňte se vývojářem

Hide picture