Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

GameFFest bude ve znamení Minecraftu. Začíná již ve čtvrtek

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

21. 10. 2012

GameFFest, konající se od 25. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce, bude zasvěcen hlavně fenoménu Minecraftu. Na své si ale přijdou milovníci všech žánrů.

OBR.: GameFFest

Podzimní GameFFest toho v rámci pěti dnů nabídne opravdu mnoho. Zdroj: Reprofoto gameffest.cz

Minecraft bude k dispozici na deseti konzolích. V rámci českého CraftConu na GameFFest zavítá i zahraniční návštěva – Lydia Winters z firmy Mojang, která Minecraft vytvořila. Na programu jsou dále čtyři dny přednášek, autogramiád známých hráčů a přednášky.

„Obrovský zájem o hru Minecraft potvrzuje už vyprodání pátečních a sobotních vstupenek na tento speciální program, zbývají už jen vstupenky na čtvrtek a neděli. Na GameFFest jako takový je vstupenek dostatek na všechny dny,“ říká ředitel festivalu Václav Pravda.

Čtěte také: Minecraft dostane strašidelný update: čarodějnice, kovadliny a nového bosse

Návštěvníkům bude k dispozici 50 konzolí Nintendo, Sony Playstation, Microsoft Xbox 360, a 20 počítačů. Kromě nezávazného hraní bude probíhat předvádění her a také turnaje o ceny. Po celý GameFFest poběží přednáškový a besední program o videohrách.

Letošní hlavní novinkou je hra Medal of Honor: Warfighter a hra Rocksmith s ovládáním prostřednictvím opravdové elektrické kytary.

Čtěte také: TEST: iPhone 5 i Samsung Galaxy S III jsou po pěti minutách v mixéru na šrot

Pětidenní vstupenka na GameFFest vás přijde v předprodeji na 750 korun, jednodenní vstupné potom na 250 korun. K dispozici je ještě půldenní vstupenka s libovolnou dobou příchodu za 200 korun. Děti do 12 let budou mít lístek za polovinu.

Více informací naleznete na stránce GameFFestu.

[album:https://www.fanzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/gameffest/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

GameFFest bude ve znamení Minecraftu. Začíná již ve čtvrtek

Hide picture