Menu
FANZINE.cz
Recenze her

GameShow: Počítačový hry paří i pěkný holky. Dokonce jezdí i na CONy

Redakce

Redakce

5. 11. 2011

V šestém díle našeho herního seriálu natočeného na pražském fantastickém a herním CONu FanCity pořešíme, v čem Battlefield 3 vykrádá Call of Duty a analyzujeme silné a slabé stránky Indiana Jonesem inspirované hry Uncharted 3.

video
play-sharp-fill

V pátém díle GameShow se řešily důvody zklamání ze hry RAGE a FIFA 12

Návštěvnici pražského CONu FanCity mohli v rámci herní linie programu navštívit největší hernu v České republice, čítající několik desítek herních konzolí a širokou paletu nejrůznějších her. TOPZINE.cz, jakožto hlavní internetový partner, na akci samozřejmě nemohl chybět. Akci navštívily tisíce fanoušků opravdu férové zábavy. Některé z nich jsme odchytili a zeptali se na jejich dojmy.

V tomto dílu se objeví i Martin Peška, který se s čtenáři podělí o několik dojmů, neboť se účastnil i podobné akce se stejným názvem, jako má náš pořad, Gameshow, konané v pražském klubu SaSaZu.

Soutěžte o prsten, brašnu, triko a hru Uncharted 3!

Nezapomněli jsme ani na pokec o hrách. Největším středem pozornosti je teď akční střílečka Battlefield 3 proslulá neskutečným hypem. Hra se tvářila velikášsky, ale nakonec si nastavila iluzorní laťku tak vysoko, že ji nepřeskočila. Tadeáš vysvětlí, co ho na hře ve finále zklamalo.

Návštěvníci akce si jako první na světě mohli zahrát také výhradní titul pro konzoli PlayStation 3, Uncharted 3. Marek hru dopařil, a i přes slabší příběh a občas nevhodně zvolené prostředí nešetřil chválou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

GameShow: Počítačový hry paří i pěkný holky. Dokonce jezdí i na CONy

Hide picture