Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Gary Oldman říká: Zřejmě bude čtvrtý a pátý Batman

Redakce

Redakce

13. 12. 2011

Foto: Obrázek z filmu Temný rytířSpolečnost Warner Bros. ztratila svoji dojnou krávu v podobě Harryho Pottera, a proto se příběhu o netopýřím muži zřejmě vzdá jen nerada. Bude batmanovská série pokračovat?

Foto: Obrázek z filmu Temný rytíř

Christian Bale jako Batman, Zdroj: distributor filmu

Příběh o Bruci Waynovi má v sobě pořád velký potenciál, a mohl by tak studiu vydělat ještě spoustu peněz. Režisér Christopher Nolan sice rozvrhl natáčení s jasnou představou vytvořit sevřenou trilogii, ale představitel dobráka komisaře Gordona pochybuje, že zůstane jen u dosavadních dílů, a je přesvědčen, že produkční společnost bude chtít v natáčení pokračovat.

Trailer filmu The Dark Knight Rises: Batman se musí vrátit

Gary Oldman předpokládá, že by mohl vzniknout čtvrtý a dokonce i pátý díl, a vyjádřil se k tomu takto: „Teď, když už nemají Pottera, by mohli udělat ještě čtvrtý a pátý díl. Na ně může Nolan dohlížet z pozice produkčního. Pro nás a asi i pro Chrise je to ale již ukončené. Vznikl z toho skvělý příběh.“

Jak se k tomu Warner Bros. Pictures postaví, to se dozvíme v průběhu času. Už teď se ale můžeme těšit na film The Dark Knight Rises, který se do kin vřítí jako jeden z nejočekávanějších titulů roku 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Gary Oldman říká: Zřejmě bude čtvrtý a pátý Batman

Hide picture