Menu
FANZINE.cz
Technologie

Gears of War 3 jsou nejprodávanější hrou pro Xbox 360. Microsoft slaví

Redakce

Redakce

6. 10. 2011

Hra prodávající se od 23. září exkluzivně pro Xbox 360 překročila hranici tří milionů prodaných kusů hned v prvním týdnu od vydání a na tomto čísle ještě určitě neskončí.

Hlavní hrdina, Marcus Fénix s doprovodem  Zdroj: oficiální stránky hry

To ale není jediný důvod k Microsoftí radosti. Gears of War 3 vstoupí do historie i proto, že pomohla celé sérii přehoupnout se přes bájnou hranici miliardy amerických dolarů. Stala se tak úplně první exkluzivní věcí pro Xbox 360, která toho dosáhla.

Tyto a další informace vynášející hru do nebes zveřejnil na svých stránkách herní guru Major Nelson. Ten ji nazval the biggest game of 2011 a prohlásil, že se prodalo za jediný týden víc GoW 3 než kterékoli jiné letošní hry.

Recenze: Gears of War 3 nejsou pro dětičky. Přesto kandidují na hru roku!

I v Britském království se jí dařilo, dosáhla sedmého nejlepšího startu konzole v historii. Třetí díl jde prostě na dračku, za stejnou dobu se ho prodalo dokonce víc jak obou předcházejících dohromady. Vývojáři z Epicu si toho jsou vědomi a už prvního listopadu nám naservírují i první DLC.

To ponese název Horde Command a bude stát 800 Microsoft Points. Fanouškům přinese tři nové mapy a postavy, dva skiny pro zbraně, tři upragovaná opevnění + jedno nové a achievementy v hodnotě 250 bodů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Gears of War 3 jsou nejprodávanější hrou pro Xbox 360. Microsoft slaví

Hide picture