×
FANZINE.cz

Gears of War 3 Limited vs. Epic Edition. Víme, co se skrývá uvnitř krabice a hlavně za kolik!

Gears of War 3 - ženské postavy

Pokud patříte mezi občasné hráče nebo jste pařmeni od kosti, všichni občas zatoužíme po něčem navíc. Figurka, mapka, plakát nebo přívěšek, to vše se balí do sběratelských edic.

Dominantou limitované edice bude exkluzivní soška Zdroj: Vydavatel hry

Čekání na nový Gears of War se opět trochu zkrátí. Fanouškům série, kteří jsou ochotní si připlatit za extra matroš, přinášíme skvělé zprávy. Gears of War3 vyjde v ČR 20. září 2011 ve třech edicích. Základní edice obsahuje jenom hru samotnou a doporučená cena je stanovena na 1 499 Kč.

Limitovanou edici seženete za 1 699 Kč a najdete v ní repliku medaile (v měřítku 1:1), kterou obdržel otec Marcuse, Adam Fenix, za zásluhy při práci na Hammer of Dawn, multiplayerovou postavu Adama, repliku vlajky vlající nad House of Sovereigns a Adamovou závět.

Epic edice obsahuje vše, co je v limitované a navíc získáte 1,7 kg (!) sochu Marcuse Fenixe, 96 stránkovou příručku s utajovanými informacemi ze zákulisí a vývoje hry a limitovanou kolekci vzhledu základních zbraní v multiplayeru. Epic edice bude v obchodech za 2 999 Kč.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..