×
FANZINE.cz

Gears of War 3 poběží i ve 3D. Marcuse Fenixe však konzolisté v HD neuvidí

Exkluzivní titul pro Xbox 360 si majitelé speciálních televizí zahrají i ve 3D. Rozlišení však nepřekoná hranici šesti set bodů.

Hlavního hrdinu, Marcuse Fénixe, majitelé konzole Xbox 360 na svých obrazovkách v HD neuvidí Zdroj: oficiální stránky hry

Přes všeobecně velmi pomalý rozjezd 3D technologie a nikterak valný zájem spotřebitelů vsadí společnost Epic, partner Microsoftu, na trojrozměrnou technologii. Svůj vlajkový titul Gears of War 3 uzpůsobí hraní na televizorech podporujících technologii třetího rozměru.

Limity se bohužel projeví v rozlišení. Hra tak zvládne zobrazit maximálně pět set bodů naráz, což má do Full HD opravdu hodně daleko.

Seznamte se s pravděpodobnými parametry iPhonu 5!

Producent hry, Rod Fergusson, argumentuje tím, že si to chtěli jen vyzkoušet. Samotnou technologii už podporovala i konverze hry Gears of War 2. Už v době očekávání 3D boomu, jenž ve skutečnosti nikdy nenastal, zkoušelo zmíněné vývojářské studio překopat svoji nejlépe hodnocenou hru do třetího rozměru.

Stála za tím důležitá psychologická hranice, jelikož konkurenční Sony se svým PlayStationem 3 schopností obdobného zobrazení u některých her (Killzone 3) již disponovala. Demonstrovala tak svoji technologickou převahu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..