Menu
FANZINE.cz
Geekovské a fanouškovské umění

GeekShirts: Navrhněte si své vlastní tričko a my jej pro vás dokreslíme!

Bílé tričko je cool. Aktuálně však letí trička s potiskem. Pokud nemůžete při procházení obchodů najít takové, které by nejlépe vystihlo vaši osobnost, navrhněte si vlastní tričko.

Vlastní motiv na triko

Geekshirts.cz je jediný web, kde uvítají váš nápad na potisk. Stačí jim popsat váš návrh a oni zařídí jeho realizaci. Ani nemusíte umět kreslit.

Jak to funguje? Jednoduše! V GeekShirts spolupracují s 10 top designéry, kteří váš popis přetaví ve skvělou ilustraci. Napíšete třeba, že byste na tričku chtěli mít akvárko, v němž plavou mrtvé rybky a pod tím nápis RIPky. V GeekShirts za vás obrázek vytvoří a natisknou ho na vámi vybrané tričko. Mají s tím zkušenosti, realizovali už kolem stovky klientských motivů.

Geekshirts trička s vlastním potiskem

Pochlubte se cizím peřím

Pokud to s vaší fantazií není až tak slavné, nezoufejte, můžete si vybrat některý z námětů, které už vymysleli jiní. Hledejte takový, jenž vás zkrátka vystihne.

Může to být třeba Napoleon Bonaparte na bujarém večírku doplněný vtipným nápisem Napoleon Borntoparty. Případně úryvek z konverzace na messengeru: „Nemůžu spát☹“ „Já jo, dobrou.“ Na své si přijdou příznivci Hvězdných válek i fantasy.

Bezva dárek

GeekShirts však nenabízí pouze potisk na různě barevná trička. Vámi vymyšlený obrázek si můžete nechat natisknout také na mikinu, polštář, tašku nebo plakát. Skvělým dárkem tak můžete ohromit třeba partnera či partnerku, čerstvé rodiče, babičku nebo paní učitelku. Ostatně konec školního roku se blíží.

Za dobu svého působení si GeekShirts vybudovaly širokou fanouškovskou základnu na Facebooku a Instagramu. Přidej se k ní a neunikne ti žádná slevová akce, díky které můžeš pořídit originální tričko nejen sobě, ale i kámošovi.

Geekshirts trička s vlastním potiskem

Nic neriskujete

Pokud se, zcela výjimečně, stane, že s vaším produktem od GeekShirts nebude něco v pořádku (nesedí velikost, neudělal radost a podobně), napíšete na info@geekshirts.cz a oni váš problém střelhbitě vyřeší k vaší naprosté spokojenosti, a to klidně i o víkendu.

Na GeekShirts si zkrátka vybere každý, kdo hledá netradiční a originální kousek, který bude rád nosit. Zvlášť, když si ho sám navrhne!

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

GeekShirts: Navrhněte si své vlastní tričko a my jej pro vás dokreslíme!

Hide picture