Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

FOTO: Ghost Recon: Future Soldier získá nové DLC s názvem Khyber Strike

Jan Perlík

Jan Perlík

4. 10. 2012

Vojenská taktická série od společnosti Ubisoft získá DLC rozšíření, jehož obsah ocení zejména hráči multiplayeru. Přibudou nové multiplayerové mapy i herní mód.

FOTO: Ghost Recon: Future Soldier

Nový DLC balíček rozšiřuje multiplayer Ghost Recon Zdroj: Ubisoft

DLC balíček bude obsahovat tři multiplayerové mapy a nový herní mód s názvem Takeover. Dále mapu Village, která je určena pro režim Guerrilla. Mimo jiné i nové ocenění a zvýšenou úroveň +10.

Multiplayerový mód Takeover

  • Je velmi podobný jako klasický týmový deathmatch, kdy týmu narůstá skóre za likvidaci nepřátel. Při kontrole nad nepřátelskými územími získávají hráči skóre-multiplikátor pro tým. Stejnou výhodu hráči získají při bránění dané oblasti před ztrátou.
  • Hráč má možnost rozdělovat tým k obraně a útoku současně nebo přesouvat ve skupině a získat tak nadvládu nad nepřítelem. Vítězství čeká na tým s vyšším počtem bodů.

Čtěte také: VIDEO: Battlefield 3 představuje nové DLC. Přinese mimo jiné i zemětřesení

Multiplayer rozšířen o tři nové mapy

FOTO: Ghost Recon: Future Soldier DLC packSwitchback: Kousek od hlavní silnice vedoucí směrem dolů do města a bludiště starobylých budov s úzkými uličkami. Právě uličky dělají mapu akčnější. Každý roh je připraven a mohou zde číhat nepřátelé.

 

FOTO: Ghost Recon: Future Soldier DLC packPalace: Bojiště stvořené z historické památky, která dříve sloužila jako muzeum prokazující slávu.

 

 

FOTO: Ghost Recon: Future Soldier DLC packTransit: Metro v Moskvě je stvořené pro boj z blízka. Vlaky přidávají na nebezpečí, proto v souboji mezi Ghost a Bodark bude rozhodovat každá chybička.

Mapa Village pro Guerrilla mód

  • Mírumilovná vesnice se proměnila v bojiště. Zuřící boj nabírá na obrátkách. Autobusové nádraží je okupováno vojáky.
  • Na hráče tu čekají dlouhé uličky, v jejichž poškozených budovách se dá nalézt vhodné místo pro odstřelovací pušku.
  • Přestřelka v blízkosti čerpací stanice může být mnohem nebezpečnější, než se zdá.

Podle oznámení od společnosti Ubisoft vychází Khyber Strike DLC pack patřící k Ghost Recon: Future Solider 9. října pro Xbox 360 a o den později se také objeví na PSN. Bude k dispozici za 7,99 liber, což je v přepočtu přibližně 250 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Ghost Recon: Future Soldier získá nové DLC s názvem Khyber Strike

Hide picture