Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Ghost Rider 2 má první fotky! Nicolas Cage je zase sexy motorkářem

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 7. 2011

V roce 2007 přišel do kin snímek Ghost Rider. Režisér Mark Steven Johnson a charizmatický hezoun Nicolas Cage stvořili akční fantasy, jež je filmovou adaptací marvelovského komiksu o motocyklovém kaskadérovi jménem Johnny Blaze, kterého zneužije sám Satan. A v příštím roce se můžeme těšit na pokračování této senzace.

Nicolas Cage posedlý Satanem na motorce! Zdroj: distributor filmu

V roli vypracovaného Johnnyho Blaze, který se v prvním díle stal Ghost Riderem poté, co se domluvil se Satanem, aby navrátil jeho otci život,  opět zazáří slavný talent Nicolas Cage (Lovci pokladů, 60 Sekund). Po zkušenostech zběsilé jízdy na motorce z předchozího dílu se bude tentokrát ukrývat ve východní Evropě. Po čase ale zjistí, že chce na sebe ďábel vzít lidskou podobu, a tak ho povinnosti přivolají zpět.

Natáčení probíhá krom jiných míst také v Rumunsku na Drákulově hradě v Sighišoáře. Na nově zveřejněných snímcích k filmu se krom Nicolase Cage objevil i Idrise Elby v roli Moreaua, jenž ve filmu ztvárňuje francouzského mnicha závislého na alkoholu.

Cage si krom Idrise zahraje s herci jako Violante Placido, Ciarán Hinds nebo Johnny Whitworth. Do své role se už ovšem nevrátí Eva Mendes (Spirit, Hitch: Lék pro moderního muže)

Film s názvem Ghost Rider: Spirit of Vengeance bude tentokrát režírovat dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor, do amerických kin by měl vstoupit 17. února 2012.

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Akční / Komedie / Fantasy / Thriller
USA, 2012

Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor
Hrají: Nicolas Cage, Violante Placido, Ciarán Hinds, Idris Elba, Johnny Whitworth

Premiéra: rok 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ghost Rider 2 má první fotky! Nicolas Cage je zase sexy motorkářem

Hide picture