Menu
FANZINE.cz
Komiks

Ghostface Killah, člen Wu-Tang Clanu, vytvořil speciální komiks

Jan Šuška

Jan Šuška

17. 5. 2013

Rapper Ghostface Killah, člen Wu-Tang Clanu, vydal desáté studiové album Twelve reasons to die. Koncepční album se setkalo s velkým ohlasem a koncem měsíce vyjde i jako komiks.

Vymahač Tony Starks pracoval pro italskou mafiánskou rodinu. Byl hluboce zamilován do dcery svého šéfa a to se mu stalo osudným. Jeho pozůstatky vrazi hodili do roztaveného vinylu a z něj lis vyrobil tucet gramofonových desek. Díky jejich pouštění se Tony Starks vzkřísil v podobě Ghostface Killah.

Zbraně, sex, vinyl a pomsta

Jde o brutální příběh o zločincích, zradě a jedné pomstychtivé duši, která chce zabít dvanáct nejmocnějších kriminálních živlů italské éry. Děj se odehrává v šedesátých letech minulého století a žánrově v něm najdete prvky vintage a hororu.

Zajímavý příběh vytvořil Ghostface Killah a Adrian Younge, producentem je The RZA. Na komiksu také spolupracovali například Matthew Rosenberg a Patrick Kindlon (Trip City’s Menu), Paolo Rivera (Daredevil) a Francesco Francavilla (Black Beetle, Detective Comics).

Komiksové nakladatelství Black Mask Studios potvrdilo vydání komiksu na tento měsíc. Podle všeho vyjde šest sešitových komiksů, z kterých může být v budoucnu slušný comicbook.

Adrian Younge říká, že se album Twelve reasons to die zapíše do hip hopových dějin, můžeme doufat, že se zapíše i do těch komiksových.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ghostface Killah, člen Wu-Tang Clanu, vytvořil speciální komiks

Hide picture