Menu
FANZINE.cz
Komiks

Godzilla je zpět v novém zpracování a vede si s sebou pořádnou posilu

Tereza Bartoňová

Tereza Bartoňová

14. 8. 2013

chris mowry: godzillaBoj o Zemi začíná! První díl nové série komiksu, jehož hlavním hrdinou (nebo hrdinkou?) je Godzilla, scénáristy Chrise Mowryho a výtvarníka Matta Franka v červnu spatřil světlo světa. Na co se v pokračování řady můžeme těšit?

výřez z obálky

výřez z obálky

Od série Godzilla: Legends series se řada s názvem Rules of Earth liší především tím, že už nepůjde pouze o jednotlivé sešity. Tvůrci nyní slibují čtenářům provázaný svět, který jim poskytne větší prostor pro možnosti vyprávění, více vedlejších příběhů, zápletek a podobně. Plánují vytvořit zcela nový vesmír, který sebou přinese pořádnou dávku napětí a akčních konfrontací.

K už známým postavám přidají hned několik nových figurek: objeví se nováčci nejen co se týče monster, také lidský druh nabídne vedle návratu starých známých i uvedení pár postav, se kterými čtenáři ještě neměli tu čest. Matt Frank si na nás navíc chystá esa, která sám pro sérii vytvoří a která se ještě nikdy neobjevila ani v komiksových knihách, ani v manga sešitech.

godzilla1

Seznam příšer se tak rozhodně o pár jmen prodlouží. A Godzilla už nebude jediná, kdo si uplatňuje nárok na Zemi – co tedy chystá udělat, aby svou pozici obhájila? Mowry tvrdí, že takové boje, které spolu budou svádět pozemšťané a vetřelci, čtenáři prý ještě neviděli.

Pokud chcete zjistit, jak taková válka o Zemi probíhá, máte možnost začíst se do prvního čísla. Připravte se na jekot, skřípění zubů, máchání ocasy a monstra, která dozajista budou stát za to.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Godzilla je zpět v novém zpracování a vede si s sebou pořádnou posilu

Hide picture