Menu
FANZINE.cz
Technologie

Grand Theft Auto 5 nejspíše využije konceptu z předchozích her

Dominik Butschek

Dominik Butschek

9. 11. 2011

GTA 5 Charakter 1Nedávno vydaný první trailer odhalil více, než jen jak bude hra vypadat po grafické stránce. Dokonce i více, než že se vrátí do hráčům známých lokací státu San Andreas.

GTA 5 Charaktery

Možná trojice hlavních postav foto: trailer hry

V Grand Theft Auto 4 a datadiscích The Lost and Damned a The Ballad of Gay Tony vývojáři použili koncept tří postav, které spojuje jediná událost. Práce, jež se zrovna moc nevydařila. Z traileru na GTA 5 je možné vysledovat, že tento koncept bude opět použit.

VIDEO: Trailer GTA 5 lehce zklamal. Grafické orgie se konat nebudou

Postupně je možné vidět staršího kravaťáka, mladíka v nadupané káře a černocha, který utíká před policejním vrtulníkem. A kdo později vystupuje z deratizačního vozu s puškami? Všichni tři. Stále však není známo, jestli samotná hra bude obsahovat tři samostatné kampaně, nebo Rockstar plánuje vydat jednu hlavní příběhovou linku a zbytek vydat jako DLC.

GTA 5 Charakter 2

Utéct pěšky vrtulníku? Vítejte v GTA! 

Pro fanoušky série je důležité, kde se hra bude odehrávat. Z traileru mohli hráči poznat některé lokace, které se vyskytují ve fiktivním státě San Andreas ze stejnojmenného dílu. Dále se v traileru objevilo několik letadel. Rockstar Games zatím neupřesnili, jestli budou hráči moct pilotovat jako v případě San Andreas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Grand Theft Auto 5 nejspíše využije konceptu z předchozích her

Hide picture