Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

GTA 5: Podívejte se na první oficiální video přímo ze hry

Redakce

Redakce

19. 7. 2013

GTA 5 je suverénně nejočekávanější hrou všech dob. Podívejte se na první video přímo ze hry!

Dnes v odpoledních hodinách vyšel první oficiální gameplay trailer pro očekávaný pátý díl Grand Theft Auto. Ve videu jsou představeny 3 hlavní postavy tohoto nového dílu jedné z nejpopulárnějších her. Budete mít možnost si zahrát za Michaela, Franklina nebo Trevora. Každý má svůj příběh, svoji historii a své specifické vlastnosti.

Krásy Lost Santos

GTA V nabídne jak ruch velkoměsta, tak i člověkem nedotknutou divočinu. Zkrátit si cestu budete moci letadlem, ale můžete si i „vypůjčit“ člun a v klidu se plavit po vodě. Nechybí ani možnost „vytunit“ si svůj oblíbený typ auta, které si jako tradičně někde ukradnete.

Velice zajímavým, a zároveň novým aspektem hry, je možnost přepínat se mezi hlavními postavami, které si při plnění úkolů pomáhají. Při volném pohybu po světě se mezi nimi ale také dá přepnout a každý z nich se většinou nachází v odlišné části města. V GTA V, jak je na konci videa zmíněno, si budete moci zahrát i online. Podrobnější informace o online módu si ale Rockstar Games zatím nechávají pro sebe a tak nám nezbývá nic jiného, než se prozatím kochat gamplay trailerem a čekat na další ukázku ze hry.

GTA V vyjde 17. září a už teď se nebojíme tvrdit, že se jedná o jednu z nejočekávanějších a nejlepších her tohoto roku.

Proto neztrácejte čas a podívejte se na oficiální GTA V gameplay video.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

GTA 5: Podívejte se na první oficiální video přímo ze hry

Hide picture