Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Guild Wars 2 přináší dynamické příběhy. Zapomeňte na tradiční questy

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

2. 2. 2013

Vývojáři přišli s konceptem tzv. Living Story, jež vnesou do Tyrie zajímavé, dynamické a postupně se vyvíjející příběhy. Ty by mohly ve světě MMORPG způsobit malou revoluci.

OBR.: Guild Wars 2

Guild Wars 2 má velmi dobře našlápnuto na to, aby mohlo konkurovat Word of Warcraft. Zdroj: Oficiální stránky hry

Tvůrci budou do hry postupně přidávat příběhy, které by měly být dramatické a někdy trochu tajemné. Living Story vás také postupně seznámí s novými hrdiny a navštívíte pomocí nich nové lokace.

Příběhy jsou však časově omezené; po určitou dobu máte počáteční quest zpřístupněný, po uplynutí stanoveného času však úkol už nebude možné přijmout. Změny, které se odehrají v Living Story, budou mít trvalý vliv na Tyrii. A to ať se příběhu zúčastníte, nebo ne.

Čtěte také: Word of Warcraft film je v předprodukci. Ujme se ho režisér Duncan Jones

Vývojáři mají s dynamickými příběhy velké plány. Chtějí je postupně proplétat dohromady a vytvářet tak zajímavý a nečekané zvraty v ději. Zároveň slibují, že nové NPC budou mít svůj vlastní příběh a mnohé z nich by měly mít nějakou citové vazbu na postavy, jež v Tyrii už jsou.

Koncept Living Story rozhodně zní zajímavě. Pokud to půjde dobře, možná z MMORPG nadobro vymizí nezáživné generické questy typu „dones“ nebo „zabij“.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Guild Wars 2 přináší dynamické příběhy. Zapomeňte na tradiční questy

Hide picture