Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Guillermo del Toro chce třetího Hellboye. Přidali se k němu i hlavní herci

FOTO: hellboy-ii-ron-perlmanPři příležitosti premiéry nového sci-fi filmu Pacific Rim prozradil del Torův herec Ron Perlman, že by se rád k sérii Hellboy vrátil. A pro pokračování je také samotný režisér.

FOTO: hellboy-ii-ron-perlman

Ten, který se u ničeho nečervená. Zdroj: distributor filmu

O komiksu Hellboy a možném pokračování v jeho filmových verzích bylo ticho od roku 2008, kdy byl uveden Hellboy 2: Zlatá armáda. Film si na sebe celosvětově vydělal, v USA však neměl velký úspěch. Del Toro byl pak zaměstnán mnohými jinými projekty, třeba scénářem k Hobitovi nebo zmíněným Pacific Rim – Útok na Zemi. V něm hraje taky Perlman, představitel Hellboye.

Nikdy neměl svůj náročný kostým v lásce, nechal se ale slyšet, že miluje spolupráci s del Torem a celým jeho štábem a kvůli tomu by s nimi chtěl natočit další film:

„Chceme do toho s Guillermem jít. A Selma (Blair) a Doug (Jones) taky. Uvědomujeme si, jak moc nám fanoušci věří. Řekl jsem Guillermovi, že vím, že Hellboy 3 bude stát to, co předešlé dva filmy dohromady. Musíme najít někoho, kdo bude ochotný vidět poklad na konci duhy.“

Existuje tedy šance, že Hellboy ještě zabojuje o osud naší Země. Do té doby můžete plody Perlmanovy a del Torovy spolupráce vidět ve snímku Pacific Rim – Útok na Zemi, který má premiéru už 12. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Guillermo del Toro chce třetího Hellboye. Přidali se k němu i hlavní herci

Hide picture