Menu
FANZINE.cz
Sci-fi a fantasy filmy

Guillermo del Toro představil alternativní verzi traileru Pacific Rim

Redakce

Redakce

10. 1. 2013

FOTO pacific rimRežisér Guillermo del Toro zveřejnil v rámci Costumer Electronics Show alternativní trailer na svůj nejnovější sci-fi Pacific Rim, který má premiéru v létě tohoto roku. Ukázal v něm několik nových záběrů, jinak však nabízí opět pohled na budoucí zkázu světa napadeného mimozemšťany.

video
play-sharp-fill

Alternativní verze traileru byla doprovázena zejména prezentací technologií, které film nabídne. Guillermo del Toro se nechal slyšet, že vývoj v technologiích výrazně pomáhá filmařům při tvorbě takových filmů jako je Pacific Rim.

Snímek přináší obraz budoucího světa, který je napaden mimozemšťany, ti ale nepřijdou na planetu Zemi z vesmíru, nýbrž se vynoří z hlubin Tichého oceánu. V něm byl mezidimenzionální portál, který dopravil obrovská monstra na naši planetu z jiného světa. Mimozemská rasa chce vyhladit lidstvo a převzít kontrolu nad planetou. Lidé ale vytvoří speciální zbraň v podobě obrovského robota, ovládaného lidským tělem, aby mohli bojovat proti převaze mimozemských tvorů.

V traileru je nám toto vše ukázáno a obrovští roboti tu svádějí boj na život a na smrt s obrovskými a silnými monstry z hlubin. Proti monstrům není jiné obrany než vytvoření vlastního monstra.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Guillermo del Toro představil alternativní verzi traileru Pacific Rim

Hide picture