Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Hail Protector ochrání auto za každého počasí. Umí varovat před bouřkou

Jan Perlík

Jan Perlík

25. 3. 2013

Velkým problémem pro majitele aut je nepřízeň počasí. A to zvláště pro ty, kteří pro ně nemají připravenou garáž. Ptáte se, jak uchránit své auto před nenadálými změnami počasí? 

Stává se, že krupobití dorazí během několik desítek minut a je možné, že vůz výrazně poškodí. Hail Protector není jen autoplachta, ale také meteorologická stanice.

Plachta je tvořena ze dvou vrstev. První z nich jsou popruhy na kolech a pod autem, druhá vytváří polstrovanou vnější ochranu tím, že má čtyři dmychadla, která nafouknou Protector jako balón pro vyhlídkový let. Ten chrání automobil před dopady zledovatělých krupek.

Navíc nabízí aplikaci pro chytré telefony, ta je k dispozici pro systémy Android a iOS. Využívá informací od národní meteorologické stanice, díky nim varuje uživatele 30 až 60 minut před příchodem bouřky.

Tato služba je zdarma na doživotí. Varování mohou být zasílána i pomocí e-mailu. Hail Protector je napájen ze dvou AA baterií a aktivace ochrany je provedena do několika minut.

Hail Protector značně chrání automobil před hrozícím povětrnostním nebezpečím a výrazně snižuje případné poškození. Navíc je odolný proti UV záření, vodě a zcela prodyšný, takže nemusíte mít vrásky kvůli vlhkosti či hromadění tepla.

Hail Protector je k dispozici v cenovém rozmezí 299–399 dolarů (v přepočtu 6 až 8 tisíc korun) na oficiálních stránkách.

https://www.youtube.com/watch?v=LLmNXnq7UaI

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hail Protector ochrání auto za každého počasí. Umí varovat před bouřkou

Hide picture