Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Half Life dostal další fanouškovský film. Tentokrát Gordon promluví

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

15. 10. 2012

Zdá se, že Half Life se opět dostal do hledáčků fanoušků. Nedávno vyšla předělávka prvního dílu do Source engine, a teď se objevil fanouškovský film.

OBR.: Half Life

Gordon Freeman se vydává opět do akce Zdroj: Oficiální stránky hry

Krátkometrážní jedenáctiminutový film se odehrává po incidentu v Black Mesa. Jmenuje se Enter the Freeman: Half-Life film. Mimozemšťané se rozšířili ven, a stejně jako ve hře, i tady vojáci všechny likvidují. Film začíná jako pořádný horor; málo světla, spousta podivných zvuků. Po několika minutách se ukáže Gordon Freeman (velmi dobře vybraný herec, dost podobný předloze), a skolí zombíka. Video má velmi dobře zvládnuté efekty a je radost se na něj koukat. A jako bonus (zřejmě vtípek autorů) zde Freeman dokonce promluví. Málo, ale stejně.

Čtěte také: RECENZE: Guild Wars 2 má reálný potenciál stát se MMO velikánem

Režisérem tohoto fanouškovského filmu je Ian James Duncan. Produkce stála, s ohledem na kvalitní zpracování, pouze 3 000 dolarů (zhruba 58.000 Kč) a podle tvůrců byl natočen během jednoho víkendu, který strávili na chatě.

Tvůrci zvěřenili dokonce dokument o tom, jak vznikal HEV oblek Gordona Freemana, jakýsi film o filmu a také komentáře režiséra a jednoho z herců.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Half Life dostal další fanouškovský film. Tentokrát Gordon promluví

Hide picture