Half Life dostal další fanouškovský film. Tentokrát Gordon promluví

Zdá se, že Half Life se opět dostal do hledáčků fanoušků. Nedávno vyšla předělávka prvního dílu do Source engine, a teď se objevil fanouškovský film.

OBR.: Half Life
Gordon Freeman se vydává opět do akce Zdroj: Oficiální stránky hry

Krátkometrážní jedenáctiminutový film se odehrává po incidentu v Black Mesa. Jmenuje se Enter the Freeman: Half-Life film. Mimozemšťané se rozšířili ven, a stejně jako ve hře, i tady vojáci všechny likvidují. Film začíná jako pořádný horor; málo světla, spousta podivných zvuků. Po několika minutách se ukáže Gordon Freeman (velmi dobře vybraný herec, dost podobný předloze), a skolí zombíka. Video má velmi dobře zvládnuté efekty a je radost se na něj koukat. A jako bonus (zřejmě vtípek autorů) zde Freeman dokonce promluví. Málo, ale stejně.

Čtěte také: RECENZE: Guild Wars 2 má reálný potenciál stát se MMO velikánem

Režisérem tohoto fanouškovského filmu je Ian James Duncan. Produkce stála, s ohledem na kvalitní zpracování, pouze 3 000 dolarů (zhruba 58.000 Kč) a podle tvůrců byl natočen během jednoho víkendu, který strávili na chatě.

Tvůrci zvěřenili dokonce dokument o tom, jak vznikal HEV oblek Gordona Freemana, jakýsi film o filmu a také komentáře režiséra a jednoho z herců.

Half Life dostal další fanouškovský film. Tentokrát Gordon promluví
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.