Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Halo 4 představil balíčky samostatných multiplayerových map. Vyberte si

Jan Perlík

Jan Perlík

26. 10. 2012

Nové válečné mapy, které budou rozšiřovat hru Halo 4, byly již oznámeny. Společně s tímto oznámením informovali vývojáři o zajímavé slevě k oněm samostatným mapám. Tu dostanou hráči k limitované edici.

FOTO: Halo 4

Halo 4 ještě ani nevyšlo, a už jsou známy balíčky map rozšiřující multiplayerovou akci Zdroj: Oficiální stránka hry

Za 2000 MS bodů získají hráči kód, za který si zajistí tyhle 3 balíčky map. Ty budou k dispozici v prosinci, v únoru a nakonec v dubnu.

Kromě map získají hráči dva bonusy v podobě in-game helmy Scanner a Strider, navíc unikátní in-game Falcon znak. V limitované edici je součástí kód, který umožní získat majiteli slevu ve výši 15 % na dokoupení samostatných map.

Čtěte také: Dishonored odhalil svoje DLC. Prodlužte si pobyt v Dunwall City

Nezapomeňte, že Halo 4 se na pultech obchodů objeví už 6. listopadu.

Balíček Crimson map – k dispozici v prosinci

Mapy: Wreckage, Harvest, Shatter

Zde se stanete svědky střetu chaosu s civilizací v kombinaci klaustrofobických prostorů a nebezpečné angažovanosti. Pustíte se do lidských kolonií v okolí Harvest a prozkoumáte lidskou výpravu v Shatter.

Balíček Majestic map – k dispozici v únoru

Mapy: Landfall, Monolith, Skyline

Mapa Landfall klade důraz na pěchotní bitvu na třpytivým oceáně ve vzdáleném světě. Monolith vás vystavuje vakuu a palebné síle nepřátelských týmů. Skyline je výrazně průmyslové, které poskytuje nové výzvy.

Balíček Castle map – k dispozici v dubnu

Mapy: Daybreak, Outcast, Perdition

Daybreak se nachází ve vojenském zařízení, v pozadí se tyčí idylické pohoří. Outcast vás vrhá do kaňonů, které jsou stvořeny jako bludiště. Perdition vás zavede do srdce rozrůstání měst. Bude zde potřeba rychle takticky myslet, protože město má klíčové prvky v situačním smyslu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Halo 4 představil balíčky samostatných multiplayerových map. Vyberte si

Hide picture