Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Halo 4 získá v dubnu balík map ve formě DLC. Vybere si opravdu každý

Jan Perlík

Jan Perlík

13. 3. 2013

Hráči Halo 4 se dočkají nového rozšíření ve formě přídavných map. Major Nelson z Microsoftu na svém blogu zveřejnil podrobnější informace a cenu. 

video
play-sharp-fill

Součástí DLC obsahu budou tři nové mapy. Pro dlouhodobé hráče této multiplayerové akce to znamená konec stereotypu hraní ve stejných oblastech. Alespoň na nějakou dobu.

Daybreak – Velká asymetrická mapa s dvěma základnami UNSC postavenými proti sobě. Týmová mapa přináší do hry taktický prvek. Je třeba si rozdělit síly do vhodné rovnováhy mezi útokem na nepřátelskou základnu a obranou té vlastní. Odstřelovači budou pokrývat centrální Man Cannon, zatímco útočná síla se zaměří na prosazení u postranních kanálů na křídlech základny nepřítele. Palebná síla je zajištěna pomocí Rocket Launcher a Banshee.

Outcast – Kruhová mapa v pouštním prostředí je vytvořená pro hráče, kteří výborně ovládají jízdu vozidel Mantis a Wraith. Je potřeba zajistit neustálou komunikaci mezi hráči v týmu, protože na mapě často dochází k bitkám mezi vozy Mantis a Wraith.

Perdition – Tahle mapa v městském prostředí se zaměřuje na všechny herní styly. Hráči brzy zjistí, že velká výhoda je znalost vnitřních tras pro případy, kdy potřebují rychle utéct z horké zóny. Gravity Hammer v Power Stationu 3 je ideální zbraní, která zajistí sladkou pomstu proti všem otravným sniperům nebo překvapí nepřítele s Warthogem.

Halo 4: Castle map pack DLC si budete moci zakoupit na Xbox Live příští měsíc, a to 8. dubna. Bude stát 800 Microsoft bodů, nebo může být zdarma v případě, že jste vlastníky Season Passu.

 

 

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Halo 4 získá v dubnu balík map ve formě DLC. Vybere si opravdu každý

Hide picture