Menu
FANZINE.cz
Technologie

Halo: Reach, nejočekávanější hra roku pro Xbox 360, se chystá do světa. Jste připraveni na tunu akce?

Redakce

Redakce

17. 8. 2010

Halo: Reach se blíží a díky nově vydanému traileru jsme my, hladoví fanoušci, opět ještě více natěšení na novou instalaci herní série Halo. Tímto dílem má totiž skončit sága od jejích původních vydavatelů Bungie. Je na co se těšit i doufat, že vývojáři splní své sliby a dodají hru lepší než Halo 3 a Halo ODST.

[Youtube]klw_OLUrxgA[/Youtube]

V nově vydaném traileru nazvaném „Battle Begins“ ze singleplayerové kampaně je možno vidět několik nových dramatických momentů včetně invaze Covenantu na planetu Reach, poslední strategický bod vzdorujícího Noble Teamu. Video vypadá velmi lákavě a lze tu vidět jednu z hlavních novinek v tomto dílu, možnost bitev vesmírných lodí.

Halo Reach se blíží, tak si zakroužkujte 14. zaří ve svých kalendářích Zdroj: haloreachproducts.co.uk

Nové Halo se dějově odehrává před událostmi z minulých dílu, a jak mnozí z vás vědí, náš starý známý Master Chief se nebude vracet jako hlavní hrdina, ale ujme se role nového supervojáka s názvem ‚Noble 6‘, který bude uprostřed střetu mezi lidmi a covenanty na planetě Reach. Oproti Halo 3 není zde možnost používat dvou zbraní současně (dual wielding), dále je možno spawnout panáka (dummy), který bude brát agro, a také se zde objeví nové schopnosti jako sprint, jetpack nebo možnost zneviditelnění.

Multiplayerová mánie se vrací

Halo: Reach se chystá na pulty obchodů 14. září ve třech různých edicích, a to pro Xbox 360. Standardní edice bude obsahovat pouze hru s manuálem a bude k mání za odhadovanou maloobchodní cenu 1 499 Kč. Limitovaná edice bude obsahovat tašku artefaktů, kde naleznete informace o příběhu nebo exkluzivní herní Elite brnění, vše za 1 699 Kč. Exkluzivní edice obsahuje vše, co limitovaná, ale bude v odlišném balení s exkluzivním herním spartánským brněním a hlavně čtyř a půl kilovou soškou. Exkluzivní edice bude možná k sehnání za 2 699 Kč.

Limitovaná verze Halo Reach

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Halo: Reach, nejočekávanější hra roku pro Xbox 360, se chystá do světa. Jste připraveni na tunu akce?

Hide picture