Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hannibal Lecter bude mít vlastní televizní seriál. Dexter bledne

Kristýna Balatková

Kristýna Balatková

11. 11. 2011

FOTO: Hannibal LecterCharismatický masový vrah Hannibal Lecter nám opět poodhalí něco ze svého života. Připravuje se televizní seriál věnovaný pouze jemu.

FOTO: Hannibal Lecter

Charismatický vrah Hannibal Lecter, Zdroj: distributor filmu

Francouzské filmové studio Gaumont v září oznámilo otevření Mezinárodní televize Gaumont v LA. Tato společnost by se měla zabývat produkováním filmů pro severoamerický trh. Pro zahájení své činnosti připravuje dva projekty a jedním z nich je právě televizní série o geniálním vrahovi Hannibalu Lecterovi.

Přečtěte si víc o jiném seriálu o masovém vrahovi – o Dexterovi

Tato postava se poprvé objevila v románu Červený drak spisovatele Thomase Harrise, ale byl to Anthony Hopkins, kdo tomuto vrahovi propůjčil svou tvář a nezapomenutelně ho ztvárnil ve třech filmech. Byli to filmy Mlčení jehňátek, Hannibal a Červený drak.

O scénář k tomuto počinu se postaral Bryan Fuller (Hrdinové), a pokud se jeho dílo bude líbit studiu, můžeme se na něj již brzy těšit. Hlavní příběh není známý, ale měl by pojednávat o Hannibalově minulosti, zejména o období, kdy se poprvé střetl se svým dlouholetým sokem – agentem FBI Willem Grahamem. O seriálu budeme dále informovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hannibal Lecter bude mít vlastní televizní seriál. Dexter bledne

Hide picture