Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Harry Potter se vrací. Tentokrát ne do kin, ale do vašich šatníků

Příběhy o mladém čaroději obletěly svět a jen málokdo je nezná. Svět plný čar a kouzel je fascinujícím dobrodružstvím, které nás bere na výlet za fantazií. Dnes si můžete tyto čáry a kouzla přenést přímo k vám domů. Oblečení, spodní prádlo či doplňky z kolekce Harry Potter jsou skvělým způsobem, jak vnést trochu magie i do běžných dní.

Kouzla přímo do šatníku

V kolekci oblečení Harry Potter najdete trička či mikiny, ale i spodní prádlo. Kolekce Harry Potter je dostupná stejně jako pro dámy, tak i pro pány. Vybírat si můžete z dámských kalhotek, pánských boxerek či trenýrek s motivy Harry Potter. Kromě toho, Dedoles má v nabídce i Harry Potter ponožky. Ponožky jsou velmi oblíbené jako nápaditý a originální dárek. Kromě kvality a pohodlného nošení se ponožky od Dedoles vyznačují i ​​čímsi netradičním. Každá ponožka z páru má svůj vlastní zvláštní design, který je odlišný od designu druhé ponožky z páru. Avšak spolu dokonale ladí. I ponožky z kolekce Harry Potter se vyznačují tímto netradičním, ale zajímavým provedením.

Originální dárek

Oblečení, spodní prádlo či doplňky z kolekce Harry Potter od Dedoles jsou stejně skvělým nápadem na originální dárek pro vaše blízké. Přinášejí s sebou kouzla z magického světa, a tak si můžete z běžných dní vyčarovat netradiční a kouzelné okamžiky i vy a vaši blízcí.

Čarodějnická motivy pro každého

Oblíbené kousky oblečení z Harry Potter kolekce jsou trička s kouzelnickými motivy, jako například Bradavický Expres, nástupiště devět a tři čtvrtě či skřítek Dobby. V nabídce naleznete i trička s erby jednotlivých fakult v Bradavicích. Ať už jste vy nebo vaši blízcí příznivci Chrabromilu, Havraspáru, Mrzimoru či Zmijozelu, na své si rozhodně přijde každý. Kromě triček najdete v nabídce z kolekce Harry Potter i mikiny s kapucí či bez. Kolekce Harry Potter také obsahuje doplňky, jako například náramky, náhrdelníky či pera s kouzelnickými motivy.

Pokud hledáte originální dárek, ať už pro sebe nebo své blízké a jste fanouškem příběhů o tomto mladém čaroději, oblečení, spodní prádlo či doplňky Harry Potter by pro vás mohly být tou správnou volbou. Nechte ožít čáry i během vašich běžných dní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry Potter se vrací. Tentokrát ne do kin, ale do vašich šatníků

Hide picture