Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Herce ve filmu o natáčení Psycha doplní Jessica Biel. Známe další obsazení

Denisa Marešová

Denisa Marešová

9. 5. 2012

Tvůrci připravovaného projektu Alfred Hitchcock and the Making of Psycho konečně prozradili jména dalších herců. Vedle dříve oznámené Scarlett Johanson se objeví například Jessica Biel. A kdo dál že to bude Hopkinsovi pomáhat s natáčením slavného hororu?

Ikonická scéna z hororu Psycho. Zdroj: distributor filmu

Vedle hvězdných jmen herců Scarlett Johanssonové, Anthonyho Hopkinse a Helen Mirrenové dostaly šanci ukázat svůj talent i méně známé, spíše seriálové tváře.

Psycho příběh

Původní horor Psycho natočil právě Alfred Hitchcock. Jeho premiéra se konala roku 1960. Příběh filmu nás zavede do odlehlého motelu, kam přijíždí mladá Marion Craneová, jež časem zjistí, že milý majitel Norman Bates není tím, kým se zdá být. Poté co ji v proslulé scéně ve sprše zabije, ji přijíždí hledat detektiv a posléze i její sestra s přítelem. Z Normana se nakonec vyklube nebezpečný psychopat, který trpí schizofrenií a vydává se za svoji matku.

Jednou z méně známých tváří filmu je americký herec Wallace Langham, který se objevil v nespočtu seriálů, od Kriminálky Las Vegas po Sex ve městě. Langham si zahraje kriminálního vyšetřovatele Saula Basse.

Čtěte také: Mistr hororu Alfred Hitchcock: Jeho filmy po celá desetiletí nedostupnými!

Roli Very Milesové, která v původním Psychu ztvárnila Lilu Craneovou, si střihne krásná Jessica Biel, jež má s horory zkušenosti díky Texaskému masakru motorovou pilou.

Jessica Biel, prchající před brutálním zabijákem z Texasu.

Dalším nováčkem v hereckém obsazení je Raplh Macchio, známý především svou dětskou rolí ve snímku Karate Kid. Macchio si ve filmu zahraje scenáristu Psycha, Joea Stefana.

Na produkci snímku Alfred Hitchcock and the Making of Psycho se podílí i původem český režisér Ivan Reitman, spolumajitel produkční společnosti Montecito Picture Company.

Podle slov tvůrců se jedná o milostný příběh nejslavnějšího hororového režiséra Alfreda Hitchcocka a jeho ženy Almy. Vše se odehrává na pozadí natáčení filmu Psycho, které provázely určité komplikace (například 45 sekund dlouhá scéna ve sprše se točila 7 dní, s herečkou v ledové vodě).

Alfred Hitchcock and the Making of Psycho

Životopisný / Drama

USA, 2013

Režie: Sacha Gervasi

Hrají: Anthony Hopkins, Helen Mirren, Scarlett Johansson, James D’Arcy, Jessica Biel, Danny Houston, Wallace Langham, Raplh Macchio, Toni Collette, Michael Wincott

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Herce ve filmu o natáčení Psycha doplní Jessica Biel. Známe další obsazení

Hide picture