Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Hobit: Neočekávaná cesta dorazí v prodloužené verzi. Co nového nabídne?

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

27. 6. 2013

Hobit: Neočekávaná cesta (prioritní foto)Peter Jackson prozradil v rozhovoru pro filmový magazín Empire, že spolu s novým Hobitem pracuje na režisérském sestřihu toho prvního. Dočkáme se tak zajímavých novinek.

Hobit: Neočekávaná cesta (prioritní foto)

Trpaslíků není nikdy dost. Zdroj: distributor filmu

Záhy po uvedení pilotního traileru k Hobitovi: Šmakova dračí poušť potěšil režisér Jackson fanoušky Bilba a jeho cesty tam a zpátky touto zprávou o prodloužené verzi prvního filmu trilogie. On a jeho tým vyjmenovali zásadní scény, které se nevešly do kinoverze, ale budeme je moci shlédnout na DVD a Blu-ray.

Především nás čeká víc trpasličího vysmívaní se elfům v Roklince a nové záběry z Hobitína. Získáme taky větší náhled do prostorů království goblinů, kde se třešničkou na dortu stane píseň Krále goblinů v podání herce Barryho Humphriese.

video
play-sharp-fill

Jackson slibuje také scény spojující Neočekávanou cestu se Šmakovou dračí pouští. Postava jménem Girion, hrdina, který brání město před drakem, předznamenává další líté útoky Šmaka z nadcházejícího filmu. A trochu blíž poznáme i krále elfů Thranduila.

Premiéra Hobita: Šmakova dračí poušť je 13. prosince 2013, prodloužená verze 1. dílu se objeví v prodeji měsíc před ní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hobit: Neočekávaná cesta dorazí v prodloužené verzi. Co nového nabídne?

Hide picture