Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Jsou tu další fotky trpaslíků k filmu Hobit! Tentokrát starších fousáčů

Redakce

Redakce

18. 7. 2011

V celé své kráse se nám představí bělovlasý Balin (Ken Scott) a jeho mladší bratr Dwalin (Graham McTavish) coby další členové a společníci onoho pověstného hobita Bilba Pytlíka (Martin Freeman).

Režisér Peter Jackson se v natáčení vyžívá, Zdroj: Distributor filmů

Tito trpaslíci, stejně jako ti předešlí, se pod vedením Thorina Pavézy (Richard Armitage) a za doprovodu Bilba Pytlíka, jakožto mrštného zloděje, vydají na strastiplnou a dobrodružnou cestu za bohatstvím. Dwalin a Balin jsou, jak už to u trpaslíků bývá, rodově spřízněni s vůdcem celého společenství, Thorinem.

OBR: Speciál k filmu Hobit

Balin je velmi nedůvěřivý ke všem tvorům, kteří nejsou trpaslíci jako on, a podezřívá je z nejhorších zločinů. Je to však jeho přirozená nátura, a tak nezbývá ubohému Pytlíkovi, než se s tím vypořádat. Tyto nedostatky v povaze ale vyrovnává jeho modrovousý bratr Dwalin, který si mnohdy počíná nerozvážně.

FOTO: Balin a Dwalin, Zdroj: distributor filmu

Balin a Dwalin, bratří jak se patří, Zdroj: distributor filmu

První dva trpaslíci, jejichž portréty byly zveřejněny, byli Nori (Jared Brophy), Ori (Adam Brown) a Dori (Mark Hadlow). Vzápětí byly následovány fotkami Oina (John Callen) a Gloina (Peter Hambleton). Dále společenství doplňují Bofur (James Nesbitt), Bombur (Stephen Hunter) a Bifur (William Kircher). V závěsu za nimi se drží dva nejmladší členové společenství Kili (Aidan Turner) a Fili (Deam O´Gorman).

Příběh podle knihy J.R.R. Tolkiena Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky se soustřeďuje na postavu Thorina a Bilba, kteří cestují společně s dvanácti trpaslíky do Osamělé hory a přitom prožívají nejrůznější dobrodružství.

Ve filmu se setkáme se jmény jako Cate Blanchett, Elijah Wood nebo Orlando Bloom. Nedočkavci si však budou muset na českou premiéru počkat až na konec roku 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jsou tu další fotky trpaslíků k filmu Hobit! Tentokrát starších fousáčů

Hide picture