Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hopsačka Limbo kombinuje klasickou skákačku a hororovou atmosféru

Roman Šeiner

Roman Šeiner

14. 8. 2011

Nekonečné záplavy barevných odstínů v hopsačkách už tak netáhnou. Lépe řečeno netáhnou starší hráče. Akční hopsačka s hororovým nádechem Limbo to ale může změnit.

Jako Indiana Jones junior zdroj:limbogame.com

Nároky na grafiku, detailní rozlišení nebo dobře ozvučená střelba z kulometu? Nic z toho hráče nemusí u Limba zajímat, protože černo-šedo-bílá grafika krásně vykresluje prostředí a naprosto pohlcuje hráčovo vědomí.

Hrát Limbo v noci je stejná výzva jako plížit se k sousedům pro spodní prádlo jejich osmnáctileté dcery. Atmosféra je cítit už i z krátkého dema a je rozhodně jedním z předních lákadel hry. Přitom je vše ve 2D.

Koukněte se také na nové video ze hry Rage!

Malý klučina se probudí uprostřed lesa. Vstoupil sem, protože hledá osud své malé sestřičky. Většinu cesty se bude pohybovat směrem zleva doprava, skákat, tahat předměty a utíkat před nástrahy tajemného lesa.

The YouTube ID of irBwfZ8iAYU&feature=related is invalid.

Hra stojí na Steamu 9,99 € a už teď má na svém kontě 60 ocenění, například nejlepší stahovatelná hra nebo nejlepší Indie hra (levná a nenáročná s originální myšlenkou). Uvidíme, jak se bude hře dařit nadále, protože hra na první pohled neosloví každého.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hopsačka Limbo kombinuje klasickou skákačku a hororovou atmosféru

Hide picture