Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Horor Carrie podle novely Stephena Kinga představen na novém plakátu

Jan Neuman

Jan Neuman

16. 1. 2013

CarriePerexPřinášíme nový plakát pro remake hororu Carrie, představující Julianne Moore jako Carriinu bláznivou matku, jež na nás zírá svýma krvavýma a bláznivýma očima.

Budete se bát? Zdroj: Sony Pictures a MGM

Budete se bát? Zdroj: Sony Pictures a MGM

Film měl být představen již 15. března 2013, vydání bylo ale přesunuto na 18. října 2013. Režisérkou filmu je Kimberly Peirce, která režírovala také Boys Don’t Cry. V hlavních rolích se představí Judy Greer, Portia Doubleday, Alex Russell, Gabriella Wilde a Ansel Elfort.

Klidné předměstí Chamberlaina, v Maine, je domov hluboce náboženské a konzervativní Margaret White a její dcery Carrie. Carrie je hodná, ale také „vyvrhelem“, kterého Margaret ukrývá před společností. Učitelka tělocviku slečna Desjardin se snaží marně Carrie chránit před dívkami z tamější střední školy v čele s povýšenou Chris Hergenson. Pouze její nejlepší kamarádka Sue Snell lituje toho, co dělají. Ve snaze napravit své činy Sue žádá svého přítele, vysokoškolského idola Tommyho Rosse, aby pozval Carrie na ples. Dotlačena na samou hranici svých možností, Carrie během tance spustí telekinetický zmatek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horor Carrie podle novely Stephena Kinga představen na novém plakátu

Hide picture