×
FANZINE.cz

Horor Evil Dead představil necenzurovaný trailer. Je brutální

FOTO: Foto z filmu Evil Dead

Snímek Evil Dead má premiéru ve druhé polovině letošního jara. Měli bychom se připravit na pořádnou dávku čistokrevné akce a maximální zkaženosti. Rozhodně nedoporučujeme slabším povahám!

video

Režii remaku Lesní duch zajišťuje méně známý Uruguayec Fede Alvarez.

Krásná Jane Levy (Mia) a Lou Taylor Pucci (Eric) míří se skupinou přátel do chaty uprostřed lesa. Jakmile najdou Knihu mrtvých, zcela netušíce probudí spící démony, kteří žijí v nedalekém lese. Pětice přátel musí sebrat veškerou svoji sílu, aby přežila a vrátila se domů živá.

Původní snímek Lesní duch natočil Raimi roku 1981 a jeho remaku se dočkáme tento rok. Natáčení probíhalo v Detroitu v USA a v Aucklandu na Novém Zélandu od 11. dubna do 12. července loňského roku.

Sam Raimi je proslulý svými filmy s nízkým rozpočtem a ani tentokrát žádná výjimka nenastane. Rozpočet tohoto snímku je podprůměrný, pouhých 14 milionů dolarů, ale i s malým rozpočtem se může vytvořit fantastický snímek. V tomto případě to platí dvojnásobně.

Hodnocení traileru:

Naprosto hustý! Necenzurovaný trailer je skrz naskrz prolezlý nechutností, zvráceností a zkažeností. Nervy drásající střihy a hudba v pozadí dodávají všemu naprostou dokonalost. Vypadá to na hrůzostrašně krvavou jízdu, na kterou jen tak nezapomeneme.

Lesní duch (The Evil Dead), Horor, USA , 2013, Režie: Fede Alvarez, Hrají: Shiloh Fernandez, Jane Levy, Jessica Lucas, Lou Taylor Pucci, Elizabeth Blackmore

Premiéra v ČR: 9. května 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..