Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Horor Evil Dead představil necenzurovaný trailer. Je brutální

Martin Pevný

Martin Pevný

4. 1. 2013

Snímek Evil Dead má premiéru ve druhé polovině letošního jara. Měli bychom se připravit na pořádnou dávku čistokrevné akce a maximální zkaženosti. Rozhodně nedoporučujeme slabším povahám!

video
play-sharp-fill

Režii remaku Lesní duch zajišťuje méně známý Uruguayec Fede Alvarez.

Krásná Jane Levy (Mia) a Lou Taylor Pucci (Eric) míří se skupinou přátel do chaty uprostřed lesa. Jakmile najdou Knihu mrtvých, zcela netušíce probudí spící démony, kteří žijí v nedalekém lese. Pětice přátel musí sebrat veškerou svoji sílu, aby přežila a vrátila se domů živá.

Původní snímek Lesní duch natočil Raimi roku 1981 a jeho remaku se dočkáme tento rok. Natáčení probíhalo v Detroitu v USA a v Aucklandu na Novém Zélandu od 11. dubna do 12. července loňského roku.

Sam Raimi je proslulý svými filmy s nízkým rozpočtem a ani tentokrát žádná výjimka nenastane. Rozpočet tohoto snímku je podprůměrný, pouhých 14 milionů dolarů, ale i s malým rozpočtem se může vytvořit fantastický snímek. V tomto případě to platí dvojnásobně.

Hodnocení traileru:

Naprosto hustý! Necenzurovaný trailer je skrz naskrz prolezlý nechutností, zvráceností a zkažeností. Nervy drásající střihy a hudba v pozadí dodávají všemu naprostou dokonalost. Vypadá to na hrůzostrašně krvavou jízdu, na kterou jen tak nezapomeneme.

Lesní duch (The Evil Dead), Horor, USA , 2013, Režie: Fede Alvarez, Hrají: Shiloh Fernandez, Jane Levy, Jessica Lucas, Lou Taylor Pucci, Elizabeth Blackmore

Premiéra v ČR: 9. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horor Evil Dead představil necenzurovaný trailer. Je brutální

Hide picture