Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Hostitelka symbionta Ezri Dax ze Star Treku přijede v lednu do Prahy

Martin Peška

Martin Peška

12. 12. 2012

FOTO: CzechTREK 2013 bude hostit Nicole De Boer Kanadská televizní a filmová herečka Nicole de Boer zavítá v lednu za fanoušky do Česka. V sobotu 19. ledna navštíví největší tuzemské setkání příznivců seriálu a filmů s tematikou legendárního Star Treku.

„Akce CzechTREK convention bude 19. ledna 2013. V tuto chvíli můžeme potvrdit, že hlavním hostem bude populární kanadská herečka Nicole de Boer, která hrála v seriálu Star Trek: Deep Space Nine,“ potvrdil exkluzivně pro FANZINE.cz Nikola Bojčev, mluvčí akce, která se uskuteční stejně jako nedávno festival popkultury FanCity v prostorách KC Novodvorská na pražské Lhotce.

Hlavním hostem akce je právě herečka Nicole de Boer, která se v roce 1999 objevila v seriálu Star Trek: Deep Space Nine v roli nového hostitele symbionta Ezri Dax po Terry Farrel. Pozvána na akci byla k příležitosti 20. výročí vzniku tohoto seriálu. Kromě Star Treku ji mohou seriáloví nadšenci znát například ze seriálu Mrtvá zóna nebo z hororu Kostka.

Dojde na focení i autogramiádu

„Účastníci setkání budou moci Nicole pokládat dotazy v rámci tlumočené diskuze. V případě zájmu si také odnesou suvenýr v podobě autogramu a mohou se nechat s Nicole de Boer společně vyfotit,“ potvrdil za organizátory Michal Husák z pořádajícího občanského sdružení Trekkies: TNG.

video
play-sharp-fill

Pro návštěvníky CzechTREKu pořadatelé připravují prezentace se zajímavostmi z pozadí seriálu Star Trek: Deep Space Nine, tematické hry a soutěže pro fanoušky, diskusní panely s českými dabéry a dalšími pozvanými hosty. „Součástí programu bude také oslava 20. výročí odvysílání pilotní epizody Vyslanec seriálu Star Trek: Deep Space Nine,“ doplnil Bojčev.

V minulosti už na české setkání fanoušků Star Treku přijala pozvání americká herečka Nana Visitor, která také hrála v seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Do Prahy na festival zavítaly v předchozích letech i herci jako Marina Sirtis (Star Trek: Nová generace), John Billingsley (Star Trek: Enterprise) nebo Denise Crosby (Star Trek: Nová generace).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hostitelka symbionta Ezri Dax ze Star Treku přijede v lednu do Prahy

Hide picture