Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hra Battlefield 3 zavání fotorealistickou grafikou! Podívejte se na gameplay video

Marek Jedinák

Marek Jedinák

23. 4. 2011

Vývojářské studio Dice si položilo téměř nadlidský úkol. Chtěji sesadit z trůnu krále stříleček Call of Duty, nejprodávanější herní sérii posledních let. Podaří se jim to, nebo nás čeká epic-fail?

Ze screenshotů je patrné opravdu špičkové grafické zpracování Zdroj:Ea.com

Populární série Battlefield se tedy dočká dalšího pokračování. Hlavní devizou už třetího dílu (nepočítaje datadisky a rozšíření) má být fantastická grafika. Vydavatel hry zároveň slibuje, že se tento titul bude simulaci bitevního pole blížit ještě více než jeho předchůdci.

Pro vyznavače paření na konzolích bude určitě zajímavé to, že má jít o absolutní technologický vrchol balancující na hranici výkonových možností konzolí. Prý půjde o stoprocentní vyždímání hardwarového potenciálu PlayStationu3 a Xboxu360. Pánové z Dice jsou už prý dokonce technicky a morálně připraveni na další generaci konzolí.

Je vůbec možné CoD porazit?

Přímým vyzyvatelem Activisionu, firmě stojící třeba za zatím nejprodávanější hrou Call of Duty: Black Ops, se v otázce nejlepšího FPS titulu stal i v nedávné době vydaný Homefront od THQ. Přes určité dílčí úspěchy nesahal z hlediska tržeb velikánu CoD ani po kolena.

Jako drobnou ochutnávku atmosféry novodobého válečného bojiště si můžete pustit slíbené, opravdu parádní gameplay video ze hry.

Mezi vydavateli EA a Activisionem se prý dokonce schyluje k mediální válce. Obě společnosti neváhají do celosvětové marketingové kampaně investovat miliony dolarů.

Kdo se stane (staro)novým králem FPS stříleček se dozvíme ještě tento rok. Podle posledních plánů vyjde hra na podzim letošního roku v zatím blíže nespecifikovanému datu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra Battlefield 3 zavání fotorealistickou grafikou! Podívejte se na gameplay video

Hide picture