Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hra Borderlands 2 už je oficiálně ve vývoji

Martin Mašek

Martin Mašek

12. 8. 2011

BorderlandsLetošní 3. srpen si všichni milovníci hezky vypadajících cross-overů RPG a stříleček á la Deus Ex jistě zamilují. Americká 2K Games a Gearbox Software oznámili, že se pracuje na pokračování přímo nebezpečné střílečky Borderlands.

Borderlands parta

Parta z jedničky, ilustrační foto Zdroj: výrobce hry

Už před dávnou dobou na planetě Pandora (ne, žádný Avatar!), kde bylo trochu sucho, se zrodil hrdina. A jako vždy, po vzoru amerických filmů, zachránil všechno a všechny. K tomuto chutnému základu se pak přisypalo několik desítek vedlejších questů, líbivá kreslená grafika, tuna nepřátel,  ještě více všelijakých pistolek, pár vozidel a hle – výživný guláš pojmenovaný Borderlands byl na světě. A že chutnal královsky.

Americká psycholožka tvrdí, že hraní her vede k sexuálnímu násilí!

A komu se to zdálo málo, vzniklo i několik DLC. Borderlands sice nějak moc nezazářil na herním nebi, ale rozhodně stál a stojí za koupi. Už jen pro skvěle zpracovanou grafiku nebo pro neuvěřitelně dlouhou herní dobu.

Koho by pak nenadchnul druhý díl a další nášup kvalitně stráveného času. Výrobci slíbili ještě větší počty hratelných charakterů, skillů, prostředí, nepřátel, zbraní a vybavení podpořené skvěle zpracovaným příběhem.

Podle oficiálních zpráv se první předvedení uskuteční na Gamesconu v průběhu srpna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra Borderlands 2 už je oficiálně ve vývoji

Hide picture