Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hra Call of Duty: Black Ops přinese v balíku Escalation zombíky. Kosit je bude sám Danny Trejo

Marek Jedinák

Marek Jedinák

30. 4. 2011

Tak je to tady. Fanoušky už nějakou dobu očekávaný map pack do hry CoD: Black Ops přinese i nový level příhodně nazvaný Call of the Dead. Pocta zombie hororům sází na zavedenou značku a filmové celebrity.

Pocta béčkovým hororům může mít mnoho podob Foto: Vydavatel hry

Jak vidno, management stále více baží po penězích, a tak se rozhodl hráčům servírovat stále profláklejší témata. Půjde o speciální režim všem fanouškům série Call of Duty známý z multiplayeru her CoD: Black Ops a CoD: World at War, kde se v místnosti musíte ubránit útokům šourajících se zombíků a hlavně co nejdéle přežít.

Co prozradilo video?

Podle traileru je očividné, že se autoři opravdu těžce inspirovali velmi slušně prodávaným Left4Dead od studia Valve. Ze starého formátu vyždímali všechna pozitiva a prostřednictvím více či méně známých herců hře přidali slušnou porci stylu. Zahrát si budete moc za Dannyho Treja (Machete) nebo starou rašpli ohánějící vidlemi Boba Engludna. Podle starcova typicky skřehotavého hlasu jistě poznáte, že jde o představitele Freddyho Kruegera z Noční můry v Elm Street.

V každé partě krvechtivých buranů nesmí chybět ani nějaká fešná žena. Tuto roli vývojáři přisoudili Sarah Gellar (Buffy). Čtveřici přeživších bojujících o holý život doplňuje ještě Michael Hooker, Merle ze seriálu Walking Dead (ten, co zůstane připoután na střeše mrakodrapu).

Jelikož jde o poctu zombie-hororům, nesmí chybět ani jejich král. Ano. Ve hře se objeví i slavný G.A. Romero, otec kultovní série volných pokračování … of the Dead! Z videa je patrné, že bude účinkovat v roli speciálního zombie bosse, který se jako zombíci v Land of the Dead vynoří z vody a speciálním gigakladivem metajícím blesky zaútočí na skupinku ozbrojených rednecků.

Raději se sami podívejte na video v Tarantino-Rodriguez stylu.

Přídavek se objeví 3. května na konzoli Xbox 360, majitelé PC a PS3 budou muset kvůli Microsoftí časové exkluzivitě nějakou, zatím blíže neurčenou dobu počkat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra Call of Duty: Black Ops přinese v balíku Escalation zombíky. Kosit je bude sám Danny Trejo

Hide picture