Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hra Duke Nukem: Forever v uncut traileru. Podívejte se na blonďáka drtícího emzáky

Roman Šeiner

Roman Šeiner

25. 4. 2011

O tom, že se král Duke vrací, už není pochyb. Hra se sice odsunula o celý měsíc, ale z nového traileru je jednoznačně vidět, že drsné a vtipné akce na nás čekají již za pár měsíců!

je po několikaletém čekání hodně blízko vydání a kromě několika známých faktů se ví o hře samotné a její hratelnosti docela málo. Demo zatím nebylo uvolněno, a tak vyvstala spousta otazníků a vykřičníků.

Nikdo nebude krást naše holky! zdroj:dukenukemforever.com

Duke Nukem Forever

O tom, jak si Duke zastřílí, už vypráví následující trailer, který je rozumně označen nálepkou +18 let věku. Pokud jste pochybovali o úrovni násilí či erotiky, kterou hra nabídne, po zhlédnutí budete mít jasno jako po třetím rozvodu se stejnou ženou.

Předně se nám hodně líbí styl, jakým Duke může dodělat protivníka. Podobně jako Aliens vs. Predator 3 bude  hráči nabídnut finální zásah typu rána pěstí, kopanec na solar nebo efektní ukroucení hlavy. Uvidíme, kolik hra nabídne způsobů.

Pro fanoušky zejména Call of Duty série máme spíše negativní zprávu. Obrazovka se sice po zásahu z blízka zacáká krví, ale při střelbě se rozostření obrazu či jakékoli podobné efekty nekonají. Realita vlastně nesahá Dukovi ani po kotníky!

Také je jasné, že si hodně zalétáme s jet-packem. K vidění je častý bullet-time, ale to je zřejmě hra zpomalená pouze pro účely traileru. Autoři chtějí svižnou akci.

Na závěr? Bioware hry ukázaly jen spodní prádlo, DNF odhaluje v plné kráse. Nahota bude, a bude ji hodně. Nečekejte porno z první osoby (zajímavý koncept, že?), ale rozhodně se hra nebude za své Pozor nahota! stydět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra Duke Nukem: Forever v uncut traileru. Podívejte se na blonďáka drtícího emzáky

Hide picture