Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hra Infamous 2 bude ještě epičtější. Vyberete si mezi dobrem a zlem?

Jakub Bilko

Jakub Bilko

22. 4. 2011

Infamous 2Hra na nezastavitelného vandala, který bez nutnosti vlastnit tank ničí úplně vše, co mu přijde do cesty, lidi zkrátka baví. Vlastníte-li PS3, mám pro vás dobrou zprávu. Cole McGrath je zpět, a to v plné síle.

Infamous 2 - Cole

Vydá se nový cole cestou dobra nebo zla? Zdroj: vydavatel hry

Když vyšla v roce 2009 první hra, byla přijata více než dobře. Přinesla vše, co hráči chtějí – dobrou hratelnost, zajímavý příběh a v neposlední řadě pěkné technické zpracování. Infamous 2 šlape ve šlépějích svého předchůdce, ovšem Cole McGrath se krapánek změnil.

Nemusíte se bát, že změna hlavního protagonisty spočívá v odebrání speciálních schopností. Těmi samozřejmě hlavní charakter opět disponuje, takže se můžete těšit na elektrické radovánky, ať už z blízka, tak i na dálku. Hlavní změna, kterou si na postavě všimnete, je jeho podoba. Nový Cole prostě vypadá jinak, civilněji. Hlasu hlavního hrdiny se ujal také jiný dabér, takže je hrdina téměř novou osobou.

Jedna, dvě, jedna, dvě, Beast si už jde pro tebe

Hlavní nebezpečí pro nás představuje Beast, obří kreatura s mocnými destruktivními schopnostmi. Jelikož neexistuje nikdo, kdo by se jí postavil, spadá úkol zničit onu kreaturu na hlavního hrdinu. Beast o této skutečnosti ví, proto se nás bude snažit dostat. Cole si ovšem před tím, než se samotné příšeře postaví, musí vylepšit své dosavadní schopnosti. Navíc budete sledovat, jak se Beast pomalu blíží k městu a zanechává za sebou pěknou spoušť.

Nové schopnosti budete získávat ve městě New Marais, které přináší větší rozlohu než město v prvním díle. Vývojáři také slibují živější atmosféru, takže potkáme na ulicích více lidí a provoz bude také hustější. To vše bude okořeněno daleko propracovanější destrukcí, kdy kromě aut a kulis budete moci zničit i budovy! Z nových schopností, které se hlavní postava naučí, můžeme vypíchnout například krátkodobé létání. Přesvědčte se sami v následujícím gameplay videu.

Majitelé konzole Playstation 3 by měli být v pozoru. Hra totiž vychází 7. června a zatím vše odkazuje na fakt, že se bude jednat o jeden z hitů letošního roku na konzolové scéně. Uvidíme, třeba se z Infamous stane Famous.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra Infamous 2 bude ještě epičtější. Vyberete si mezi dobrem a zlem?

Hide picture