Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hra Zaklínač 2: Vrahové králů je hotová! Datum vydání se již nepohne

Jakub Bilko

Jakub Bilko

3. 5. 2011

The Witcher 2 - GeraltOd druhého Zaklínače se mnoho očekává. Spousta hráčů se již nemůže dočkat, až konečně vstoupí do propracovaného světa, okořeněného epickým dobrodružstvím. Přišla dobrá zpráva. Vývoj byl dokončen.

The Witcher 2 - kompanie

Geraltův obličej doznal změn, zdroj:vydavatel hry

Vývojáři z CD Projektu oznámili, že hra Zaklínač 2 dostala nálepku Gold, což v zásadě znamená její dokončení po stránce vývoje. Není tedy důvod, aby se ohlášené datum vydání posunulo. Připomínáme, že PC verze má vyjít 17. května, ale jak je to vlastně s tou konzolovou? Vývojáři se samozřejmě primárně zaměřovali na PC verzi, ale vývoj hry pro konzole nevyvrátili. I když vám většina hráčů potvrdí, že tento typ her patří pouze na PC, druhý Zaklínač se na konzole nejspíš přeci jen podívá.

Práce na konzolové verzi byla vývojáři potvrzena, a pravděpodobně s tím mají hoši z CD Projektu hodně práce, protože je pro ně tento vývoj v podstatě novinkou. Stačí ovšem zabrousit kousek do minulosti a zjistíte, že Geralt z Rivie se podle plánu na konzolích objevit měl již dříve. Konkrétně se jednalo o titul The Witcher: Rise of the white wolf. Naneštěstí byl vývoj pozastaven a nakonec ukončen. Konzolisté se tedy ještě musí nechat překvapit.

Jistě si už nedočkavostí koušete nehty, vychutnejte si proto nové gameplay video, které zachycuje soubojový systém jak po stránce rubání mečem, tak po stránce magie.

Nezapomeňte tedy, že v polovině května si hru můžete vyzkoušet na vlastní pěst, a to u nás navíc s českou lokalizací formou titulků, absence českého dabingu nám ovšem vůbec nedělá starosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra Zaklínač 2: Vrahové králů je hotová! Datum vydání se již nepohne

Hide picture