Menu
FANZINE.cz
Technologie

Hraní konzolových her na cestách? Američtí geekové mají řešení!

Peter Kačina

Peter Kačina

25. 6. 2011

Jistě už každého skalního hráče alespoň jednou popadl absťák, akutní potřeba hrát svoji oblíbenou hru. Konzoli sice můžete mít s sebou i při cestování, avšak bez televize je k ničemu. Tenhle problém vyřešili dva američtí geekové!

FOTO : Gaems G155

Takhle vypadá mobilní hraní pro fajnšmekry Zdroj: výrobce zařízení

Mobilní hraní je v kurzu. Dominují zde hlavně Nintendo DSi, PSP , ale také nově i takzvané chytré telefony. Pro fajnšmekry, kteří si potrpí na konzolové hraní, trh dlouhou dobu nic nenabízel. Až doteď! Gaems G155 je tak trochu unikát mezi pouzdry na Xbox či Sony Playstation. Mimo ochrany hráčova miláčka a jeho příslušenství mu poskytuje i 15,5 palců velký displej s rozlišením až 720 pixelů.

Přečtěte si, proč Steve Jobs zakázal výrobu černého MacBooku Air!

Dle slov marketingového viceprezidenta firmy Gaems, Johna Smithe, dává zařízení hráčům svobodu HD hraní na Xboxu 360 nebo Playstationu 3, kdekoli se jim zlíbí. Představte si hraní tváří v tvář s přáteli místo split-screenu, nebo nutnosti čekat na hráčův tah. Mimo jiné má G155 ve výbavě stereo repreduktory a dva 3.5 milimetrové jacky.

FOTO: Gaems G155

G155 v plné výbavě

Bohužel do první verze tohoto mobilního herního zařízení můžete vložit jenom Xbox 360, Xbox 360 Slim a Playstation 3 Slim. Je škoda, že výrobce nezahrnul i standardní Playstation 3. V každém případě se cena při předobjednávkách drží na 300 dolarech za kus (přibližně 5 100 Kč).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hraní konzolových her na cestách? Američtí geekové mají řešení!

Hide picture