Menu
FANZINE.cz
Technologie

HTC Evo 3D konečně míří do Evropy. Okuste trojrozměrný zážitek bez brýlí!

Redakce

Redakce

5. 7. 2011

HTC Evo 3D3D zážitek na dlani. HTC Evo je ověnčeno dalším rozměrem od hlavy k patě. Jak na displeji, tak na kamerách na svých zádech! Diktuje HTC revoluci?

HTC Evo 3D front

Novinka obtažení tlačítek, zdroj: výrobce

Novinka se chlubí 3D displejem. No, novinka. V USA se telefon prodává už čtvrt roku! Nepochopitelné zpoždění HTC nedokáže vysvětlit. Žádá o odpuštění a na stůl tasí věcičky jako dvoujádrový procesor Scorpion o taktu 1,2GHz s úložištěm 1GB RAM či nadutou baterku o objemu 1740mAh.

HW i SW Eva 3D je velmi podobný se svým bratrem HTC Sensation. Až na tu drobnost, že vlastní stereoskopický displej a můžete si vychutnávat obsah OS Androidu 2.3 ve třech rozměrech.

HTC Evo 3D

Ilustrační foto

Stejně tak můžete i natáčet a fotit díky dvěma 5MPx optikám, a to v HD-ready rozlišení 720p. Konkurence i jeho Senzační bráška však mohou ve Full-HD 1080p. To je nepochopitelný krok vzad.

Kdyby čtenářům Topzine.cz snad vadil 3D displej, není nic lehčího, než přemáčknout tlačítko na pravém boku mobilu a přepnout se z 3D na 2D režim. Další novinkou je pak maličkost v podobě obtáhnutí systémových tlačítek Home a zpět bílým kruhem.

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D

3D displej není taková novinka, jak se může zdát, respektive HTC není první, kdo s třetím rozměrem přichází. Prvenství v této technologii má LG Optimus 3D, který se pohybuje okolo 14 – 15 000 korun. S HTC Evo 3D se to nemá jinak. I když se ještě neprodává, měl by se pohybovat ve stejné cenové kategorii jako LG rival.

Na rozdíl od soupeře ale má do vínku dáno HTC Sence, což je nejoblíbenější nástavba neméně oblíbeného OS Androidu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

HTC Evo 3D konečně míří do Evropy. Okuste trojrozměrný zážitek bez brýlí!

Hide picture