Menu
FANZINE.cz
Technologie

HTC Holiday bude obrovský. Do módy se vrací kapesní pádla

Monika Šulcová

Monika Šulcová

17. 8. 2011

OBR: HTCHTC Holiday má být podle veškerých informací telefon velkých rozměrů a vysokého výkonu, ale za jakou cenu. Opravdu se řítíme do doby, kdy se nám mobilní telefony nevejdou do kapes?

FOTO: HTC HD 2

Už HTC HD2 stálo za to, vejdou se nám nové telefony vůbec do kapes? zdroj: htc.com

HTC plive telefony na svět jako na běžícím páse a již je tu další. Nový obr se chlubí tím, že mu v žilách bude kolovat krev výkonného operačního systému Android.

A přesně takové by mělo být nové HTC, obrovské a moderní. V poslední době se objevovaly telefony s Androidem a s velikostí displeje okolo 4,3 palce, jako jsou Samsung Galaxy S2, HTC Thunderbolt nebo Motorola Photon. Ale HTC Holiday jde ještě dál.

A jaký by měl tedy Holiday být? Displej bude obrovský, rozměry by se měly pohybovat přibližně okolo 4,5″ s rozlišením 960 x 540. Mobil bude pak pohánět 1,2 GHz dvoujádrový procesor Qualcomm MSM8660. Operační paměť by měla mít velikost 1 GB a fotoaparát by měl dosáhnout až na velice slušných 8 Mpx.

Dobrá hra na Nintendo 3DS existuje. Ghost Recon: Shadow Wars je pecka k pohledání!

Budeme tedy potřebovat do budoucna na mobilní telefony samostatná zavazadla? Je jasné, že se telefony nechtějí podřídit boomu tabletů a chtějí si najít vlastní cestičku.

V budoucnu můžeme očekávat zásadní souboj, ve kterém se proti sobě postaví kapesní pádla v čele s HTC a proti nim nebude stát nikdo jiný než iPhone 5.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

HTC Holiday bude obrovský. Do módy se vrací kapesní pádla

Hide picture