Menu
FANZINE.cz
Technologie

HTC Incredible S: Vlaštovka oznamující brzký příchod nabušených telefonů

Redakce

Redakce

14. 3. 2011

Nedávno představený tablet od společnosti HTC se ještě nedostal do prodeje, a tak je potřeba dát o sobě vědět. Prvním produktem tchajwanského výrobce je design zadního krytu poměrně výstředního Incredible S.

Nový design je na HTC nezvyklý Zdroj: htc.com

Nově představený kousek do rodiny HTC si na svého budoucího majitele nachystal několik zajímavých vychytávek. Jako hlavním lákadlem pro první kupující je 32 GB velká microSD karta se čtečkou, která v kombinaci s  4“ Super LCD displejem přinese dostatek pohodlí například při cestování.

Prostor není vše

Telefon samozřejmě nestojí jen na kartě a displeji, ale jeho tlukoucím srdcem je gigahertzový Qualcomm Snapdragon procesor, který zajistí dostatečný výkon například pro hry. Mimo to má nový motor celého zařízení oproti předchozím generacím ušetřit až 40% energie bez omezení výkonu. To je poměrně smělé tvrzení, uvidíme, jestli bude v silách výrobce jej dostát.

Velký displej bude použitelný například pro navigaci

„Na letošním ročníku Mobile World Congress jsme představili dohromady pět nových telefonů a navíc náš první tablet. Model HTC Incredible S je tak první vlaštovkou, kterou si exkluzivně ve značkové prodejně HTC mohou zákazníci zakoupit,“ říká Dagmar Zweschperová, představitelka společnosti.

Krása nového vzhledu

Nový design zadní strany jistě zaujme a nezvyklé tvarování by mohlo být příjemným oživením, ale hlavní dominantou je 8 MPx fotoaparát se schopností natáčet HD video v rozlišení 720p.

Přední část telefonu kromě skvělého displeje ukrývá i 1.3 MPx kamerku pro video hovory nebo tvoření fotografií. Tento velký kolos pohání baterie s kapacitou 1450 mAh, která by měla stačit na delší sledování seriálů nebo hraní her.

Prodej telefonu byl zahájen 10. března na značkové prodejně v Praze, s volným prodejem v běžné distribuční síti se začalo den poté. První majitelé získali 32 GB microSD kartu zdarma, což bylo jedno z lákadel tohoto nového modelu od společnosti HTC.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

HTC Incredible S: Vlaštovka oznamující brzký příchod nabušených telefonů

Hide picture